ستاد اجرایی فرمان امام ۶۵۰ هزار شغل در كشور ایجاد كرد

ستاد اجرایی فرمان امام ۶۵۰ هزار شغل در كشور ایجاد كرد کاروخدمت: رئیس ستاد اجرائی فرمان امام(ره) اظهار داشت: این نهاد طی چند سال قبل در بخش های مختلف ۶۵۰ هزار شغل را در استان های کشور ایجاد و حدود ۲ هزار باب مدرسه نیز راه اندازی کرده است.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، محمد مخبر روز سه شنبه در آیین بهره برداری از سه هزار طرح اشتغال کولبران در استان های کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه عنوان کرد: در کردستان هم کارهای خیلی خوبی انجام شده و تابحال هشت هزار طرح با یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و ۴۰ هزار شغل بوجود آمده است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون سه هزار طرح با ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در کردستان در دست اجرا است، اضافه کرد: مصوب کردیم برای سال آینده هم پنج هزار طرح و ۱۵ هزار شغل در کردستان ایجاد شود.
رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ضمن تاکید بر کوشش برای رفع مشکلات کولبران کردستان، خاطرنشان کرد: طرح های این نهاد با تاکید بر مردم و با پشتیبانی از آنان اجرا می شود و اگر موفقیتی هم در بخش های مختلف بدست آوردیم به علت کمک مردم بوده است.
مخبر به بحث تولید واکسن کرونا توسط ستاد اجرایی اشاره نمود و اظهار داشت: در بخش های مختلف همچون تجهیزات، درمان، دارو و امکانات تشخیصی بر خلاف تصور بیگانگان کارهای بزرگی انجام دادیم به طوریکه حالا چند کشور از ما تقاضای پیش خرید واکسن کرونا کرده اند.
رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در چارچوب سفر یک روزه در کردستان حضور یافته است، بازدید از طرح جهش تولید در دیم زارها، نمایشگاه و رونمایی از پنج هزار طرح اشتغال اجتماع محور، شرکت در آیین پایانی کاک برکت، امضای تفاهم نامه برکت و دانشگاه کردستان، آغاز طرح اقدام ملی مسکن و افتتاح خانه مددجویی و دیدار با نماینده ولی فقیه از برنامه های وی است.


1399/11/09
12:55:39
0.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید