۱۱۹ میلیارد تومان تسهیلات كرونا به اصناف استان همدان پرداخت گردید

۱۱۹ میلیارد تومان تسهیلات كرونا به اصناف استان همدان پرداخت گردید به گزارش کاروخدمت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان اظهار داشت: ۱۱۹ میلیارد تومان تسهیلات با هدف پشتیبانی از واحدهای صنفی صدمه دیده از شیوع کرونا، به ۱۰ هزار و ۲۰۹ واحد متقاضی در استان پرداخت شده است.


«احمد توصیفیان» روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: از مجموع ۱۳ هزار و ۹۸۴ فقره پرونده معرفی شده به بانک ها در استان همدان، تابحال تسهیلات حمایتی مرتبط به کرئنا به ۱۰ هزار و ۲۰۹ متقاضی پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه سه هزار و ۸۰۰ پرونده عرضه شده به بانکهای عامل با ۶۶ میلیارد تومان تسهیلات هم در دست بررسی می باشد، عنوان کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات برای پیگیری روند کار و تکمیل مدارک موردنیاز به بانکهای عاملی در استان همدان رجوع کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان ضمن اشاره به اینکه رسته های شغلی مراکز سیاحتی و گردشگری، صنایع دستی، خود اشتغالی، آموزشگاه های هنری و آزاد، مهدکودک ها، باشگاه ها و رانندگان در ردیف مشمولان دریافت تسهیلات متضرر از انتشار کرونا قرار دارند، اظهار داشت: بیشترین میزان تسهیلات به رانندگان درون و بین شهری اختصاص یافته است.
توصیفیان با بیان اینکه مبلغ ۴ میلیارد تومان از این تسهیلات برای پرداخت به مهدهای کودک و مراکز توانبخشی به سازمان بهزستی اختصاص داده شده، عنوان کرد: یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات حمایتی سهم مشاغل خانگی است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با یادآوری نرخ سود ۱۲ درصدی این تسهیلات، تصریح کرد: دوره بازپرداخت تسهیلات، با احتساب دوره تنفس از اول آبان ماه، ۲ ساله است.
توصیفیان ضمن اشاره به اقدامات موثر دولت برای تسهیل روند دریافت تضمین و وثیقه این تسهیلات، اظهار داشت: تسهیلات تا سقف ۱۶ میلیون تومان نیازمند سفته فرد متقاضی یا چک به تشخیص بانک و تسهیلات ۱۶ تا ۴۸ میلیون تومانی هم نیازمند سفته متقاضی یا چک به همراه یک نفر ضامن است.منبع:

1399/11/10
14:41:29
0.0 / 5
1242
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید