یك هزار و ۲۰۰ كارآموز در نهاوند آموزش های مهارتی را فرا گرفتند

یك هزار و ۲۰۰ كارآموز در نهاوند آموزش های مهارتی را فرا گرفتند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان اظهار داشت: یک هزار و ۲۰۷ کارآموز شامل ۷۲۹ مرد و ۴۷۸ زن در شهرستان نهاوند، آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.


«وهب مختاران» روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: در همین ارتباط ۳۱۱ نفر در کارگاه های ثابت شهری و ۹۶ نفر نیر در کارگاه های روستایی مراکز فنی و حرفه ای شهرستان نهاوند شرکت کردند.
وی ضمن اشاره به آموزش ۷۲ کارآموز نهاوندی در رشته های در رابطه با صنایع، تصریح کرد: ۱۷ نفر از عشایر هم موفق به گذراندن دوره های مهارتی این مراکز در شهرستان نهاوند شدند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان همینطور از عرضه آموزش مهارتی به ۴۱ سرباز در نهاوند اطلاع داد و اظهار داشت: در جهت کاهش صدمه های اجتماعی به ۱۱۳ نفر از معتادان بهبود یافته و زنان سرپرست خانوار هم در این شهرستان آموزش های مهارتی عرضه شده است.
مختاران افراد آموزش دیده در کارگاه مهارت آموزی در محیط واقعی کار را ۶۳ نفر ذکر کرد و اضافه کرد: ۲۹ نفر هم در کارگاه های سیار شهری شهرستان نهاوند آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.
وی ضمن اشاره به اینکه تا کنون ۴۷۸ نفر از بانوان نهاوندی علاقمند موفق به شرکت در کلاس های فنی و حرفه ای شدند، عنوان کرد: ۲۷۷ نفر از این بانوان در کارگاه های ثابت شهری آموزش های لازم را فراگرفتند.
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان ۱۸ مرکز ثابت و ۱۹۸ آموزشگاه خصوصی برای برگزاری دوره های آموزش فنی و مهارتی دارد.


1399/11/10
23:29:33
0.0 / 5
501
تگهای خبر: زنان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید