راه اندازی ۵۰۰ طرح اشتغال مددجویی در كهگیلویه و بویراحمد

راه اندازی ۵۰۰ طرح اشتغال مددجویی در كهگیلویه و بویراحمد ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت:  500 طرح اشتغال مددجویی در زمینه های مختلف امروز دوشنبه و به مناسبت دهه فجر در این استان به بهره برداری رسید.


قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: یکی از رسالت های اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد توانمندسازی و خودکفایی مددجویان زیر پوشش با اجرای طرح های اشتغال است.
وی اضافه کرد: تمامی همت و تلاش مسؤولان کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد کمک و حمایت لازم از مددجویان زیر پوشش با اقدام های مؤثر است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ابتدای امسال تا حالا بیش از ۲ هزار طرح اشتغالزایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اجرا شده و امید است که این تعداد تا آخر سال به چهار هزار مورد برسد.
مبشری عنوان کرد: دعوت می شود آن عده از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد که توانایی کار دارند با مراجعه به این نهاد حمایتی و دریافت تسهیلات اشتغالزایی علاوه بر ایجاد شغل برای خود زمینه اشتغال دیگران را نیز فراهم آورند.
وی اظهار داشت: مراحل مهم اجرای طرح های اشتغالزایی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد شامل ارائه آموزش های فنی و حرفه ای متناسب با شغل و نظارت مستمر بر طرح های اجرا شده است.
افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.1399/11/16
12:54:05
0.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید