استاندار تهران:

90 درصد تعهد اشتغال امسال محقق شده است

90 درصد تعهد اشتغال امسال محقق شده است به گزارش کاروخدمت استاندار تهران اظهار داشت: 96 هزار تعهد اشتغال در سال 99 داشتیم که 90 درصد آن در همین 10 ماهه محقق شده که نشان دهنده تلاش، پویایی و حرکت در این استان است.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز سه شنبه در آیین بهره بردای از طرح های عمرانی شهرستان ری که در شهرداری باقر شهر برگزار شد، گفت: در بحث تعهد اشتغال شهرستان ری جلوتر از نرخ استان تهران حرکت کرده است که باید همه ابعاد توسعه ای را با هم در نظر بگیریم تا بتوانیم شرایط زیست برای شهروندان خوب این شهرستان را فراهم نماییم.
وی اضافه کرد: در بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اشاره بسیار پرمحتوایی داشته اند که کشور اقتصاد قوی داشته باشد، برهمین اساس عدم سلطه پذیری کشور در بالندگی اقتصاد در تولید، حفظ اشتغال و اشتغال جدید یک نکته کلیدی و آن جهش تولیدی که شعار محوری سال ۹۹ بوده است.
این مسئول اشاره کرد: انقلاب اسلامی فرهنگی بود ولی واقعیت این است که از بدو پیروزی آن ابعاد مختلف توسعه، عمران و آبادانی سرزمین پهناور ایران را که می نگریم اقدامات همه جانبه ای در کشور صورت گرفته و رشدی که ما در علم، تحقیق، پژوهش و فناوری داریم واقعا زبانزد است.
بندپی با اشاره به ضرورت در نظرگیری فاکتورهای زیست محیطی اشاره کرد: در کلانشهر تهران بعنوان یک موقعیت جغرافیایی تمام تلاش ما این است که عوامل خطر را شناسایی، مدیریت و کنترل نماییم.
استاندار تهران افزود: وقتی می خواهیم عوامل خطر را مشخص و پیش بینی نماییم حتما باید سنجش و آمادگی داشته باشیم، این ذرات معلق ۲ و نیم میکرونی که می شناسیم از کجا منشعب می شود؟
وی اضافه کرد: پس باید به ابزار علم، شناسایی بموقع و دقیق آلاینده ها نسبت به آن دستگاه هایی که سنجش و هم کاهش این آلاینده ها را می توانند برای ما فراهم آورند این کار را انجام دهیم که یکی از طرح هایی که امروز در باقر شهر افتتاح می شود، سنجش آلایندگی است و قدردان این پروژه هم هستیم.
محسنی بندپی افزود: کشوری داریم که باوجود همه نعمت های خدادادی در معرض مشکلات، بحران ها و لطمه ها قرار دارد؛ در همین بحران کرونا جزو ۱۰ کشوری هستیم که توانستیم کنترل نماییم و ادامه این مدیریت همکاری همگان را می طلبد.
تیم مسئول اشاره کرد: طرح محله محور شهید سلیمانی یک نقطه علمی خاصی را فراروی مدیریت این بیماری قرار داد، شناسایی، درمان قرنطینه و رسیدگی در این طرح وجود دارد، نگاه ما به زلزله نیز باید همچنین باشد. اصلا باید از پایه بناهای ایمنی بسازیم.
وی اشاره کرد: امروز در شهرستان ری، پروژه فرهنگی را افتتاح می نماییم که بسیار مهمست و اصلا اساس این انقلاب فرهنگی بوده است و در کنار این توجه جامع و علمی به همه ابعاد توسعه ای داشتیم.
استاندار تهران ابراز امیدواری کرد؛ با وفاق و همدلی که از مسئولان شهرستان ری شاهد می باشیم از فرصتی که برای خدمتگزاری بی منت به مردمان ولایت مدار این منطقه برایشان پیش آمده استفاده کنند.
این مسئول تصریح کرد: در شهرستان ری ۲۴۳ طرح با ۲ هزار ۷۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغالزیی برای یکهزار و ۸۹۳ نفر به بهره برداری می رسد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایرنا، ایستگاه پایش بر خط آلاینده های هوای محیطی و هواشناسی باقرشهر با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و سایر مسئولین در محل شهرداری باقرشهر به بهره برداری رسید.
افتتاح و بهره برداری از بوستان شهدای نفت بهران به مساحت ۱۳ هزار متر مربع و با اعتبار سه میلیارد تومان هزینه عمرانی و ۱۵۹ میلیارد تومان تخصیص زمین، سایت اسکان اضطراری باقرشهر به مساحت ۴۱ هزار متر مربع و دارای ۲۸۰ سکوی اسکان و با اعتبار ۱۳۷ میلیارد تومان، کتابخانه و دارالقرآن عطر فاطمی به مساحت یکهزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و افتتاح مسجد حضرت علی بن ابیطالب (ع) به مساحت یکهزار و ۵۰۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در باقرشهر از دیگر طرح هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.
باقرشهر با حدود ۶۰ هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای حاشیه ای کلان شهر تهران هست که در محور ارتباطی تهران قم و در حوزه استحفاظی شهرستان ری واقع شده است.منبع:

1399/11/17
14:03:13
0.0 / 5
534
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید