پیام وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به مناسبت ۲۲ بهمن:

انقلاب اسلامی، رویدادی بی نظیر با پشتوانه مردمی در تاریخ معاصر است

انقلاب اسلامی، رویدادی بی نظیر با پشتوانه مردمی در تاریخ معاصر است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود: انقلاب مردمی و حرکت عظیم توده های مردم در 42 سال پیش برای حق طلبی، عدالت جویی، مبارزه با فساد و مقابله با استکبار، زیباترین و پرشورترین انقلاب ها را در تاریخ رقم زد، حرکتی بزرگ و ماندگار که توجه به محرومان و مستضعفان، گفتمان غالب آن بود.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شریعتمداری» در پیامی به مناسبت ۲۲ بهمن اضافه کرد: از انقلاب اسلامی باید بعنوان رخدادی شگرف و رویدادی بی نظیر با پشتوانه مردمی در تاریخ معاصر یاد کرد.
وی ادامه داد: مبارزه با فساد، رفع نابرابری ها، تثبیت حاکمیت اراده ملت در تعیین سرنوشت خود، کوشش برای رسیدن به خودکفایی با تاکید بر ظرفیت های باارزش داخلی و تعامل سازنده در عرصه سیاست خارجی، همچون اهداف این جنبش اجتماعی و مردمی بود و نیک می دانیم که در این راه دشواری ها و سختی های زیادی را در کنار ملت شریف و آزاده از سرگذراندیم.
وزیر تعاون اشاره کرد: «استقلال» و «آزادی» این هدیه الهی و ره آورد مجاهدت پیشگامان نهضت مردمی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ را از یاد نبرده ایم و امروز نیز ملت بزرگ ایران «استقلال»، «آزادی» و امنیت پایدار خودرا مرهون رشادت ها و از جان گذشتگی عزیزانی می داند که در این راه دلاوری ها و شهامت های خیلی از خود نشان دادند.
وی اضافه کرد: بطور قطع «امنیت» و «اقتدار» امروز ایران اسلامی با وجود همه تهدیدها و تحریم های ظالمانه ای که دشمن برای رخنه در وحدت ملت بزرگ تدارک دیده، مستحکم تر و غیرقابل نفوذتر از گذشته است.
شریعتمداری اظهار داشت: تکیه بر جوانان متعهد، فرهیختگان، اندیشمندان، کارآفرینان، جهاد گران عرصه کار و تولید، خادمان گم نام صنعت هسته ای و جهادگران عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا (پزشکان و پرستاران) جلوه های بی بدیل پیروی اندیشه های ناب اسلامی است که امروز با حرکت در راه صحیح، ایران اسلامی را در تداوم رشد و توسعه قرارداده و این مسیر را با اقتدار به پیش خواهد برد.
وی ادامه داد: امروز، ایران یک صدا و یکپارچه تحت راهبری های داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) همچنان استوار و پابرجا به پیش می رود و هیچ چیز نمی تواند در این انسجام و یکپارچگی خللی وارد کند.
منبع:

1399/11/23
22:47:14
0.0 / 5
891
تگهای خبر: پزشك , توسعه , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید