در ویدئو كنفراس با وزیر تعاون:

۱۰ طرح تعاونی در استان مركزی بهره برداری شد

۱۰ طرح تعاونی در استان مركزی بهره برداری شد به گزارش کاروخدمت 10 طرح تعاونی همزمان با طرح های تعاون کشور، روز سه شنبه با حضور«محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدیو کنفرانس در استان مرکزی بهره برداری شد.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در این آیین اظهار داشت: این طرح های تعاونی با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال همزمان با ۲۸۶ طرح تعاونی در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسید.
«محمدتقی آبائی» اضافه کرد: مجموع اشتغال به وجود آمده از این طرح های تعاونی ۸۹ فقره است و پیش بینی می شود که با اجرای طرح های توسعه این واحدها فرصت شغلی بیشتری ایجاد شود.
وی بیان کرد: شرکت تعاونی رویشگران سبز پایدار الویر و دامداران مدرن نوین امید در زرندیه، نوین آلیاژ پارس گستر سینا، همسفر سر آریا مهر، صنایع فلزی سیمین تدبیر گران شجاع و دانه های یاقوت سرخ اسپرلوس ساوه، توسعه و سرمایه گذاری فراگستر، فلاحت پویش مرکزی و کیمیا دانه دامداران فراهان در اراک و تحریر خیال پارسیان محلات طرح های تعاونی استان مرکزی هستند که در این آیین بهره برداری شدند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی شمار اتحادیه های شرکت های تعاونی استان را ۱۵ مورد بیان کرد و اضافه کرد: در مجموع ۲ هزار و ۳۲۰ شرکت تعاونی با ۹۹۹ هزار ۱۷۴ عضو در این استان فعال می باشند و تعاونی های غیرفعال نیز شناسایی و فعال سازی آنها در دستور کار قرار دارد.
آبایی با اعلان اینکه مجموع سرمایه گذاری در شرکت های تعاونی فعال استان مرکزی یک هزار و ۶۱۵ میلیارد ریال است، اظهار داشت: ۲۱ هزار و ۴۸۵ نفر در این شرکتها اشتغال دارند.
بر اساس اطلاعات سالنامه آماری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، تعاونی های این استان بیش از پنج هزار و ۷۱۶ واحد است که ۲ هزار و ۳۲۰ واحد آنها فعال می باشند.
استان مرکزی دارای ۱۲ شهرستان و بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.


1399/11/30
18:10:05
0.0 / 5
956
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید