تاكید حاجی میرزایی بر ضرورت جلب مشاركت عمومی برای پویش آجر به آجر

تاكید حاجی میرزایی بر ضرورت جلب مشاركت عمومی برای پویش آجر به آجر وزیر آموزش و پرورش در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان ها، یکی از شاخصهای مهم مدیران را توانایی بسط دادن و پیوند با دیگران برشمرد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی، در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان ها با بیان اینکه مبحث جلسه امروز جز مهم ترین موضوعات مورد توجه و در زمره دغدغه های روزانه من است، اظهار نمود: یکی از مهم ترین مهارت های کلیدی و راهبردی مدیران، توانایی برقراری ارتباط است.
وی اضافه کرد: در این حوزه با کاستی روبرو می باشیم و باید قدرت ترکیب شوندگی را افزایش دهیم؛ باید بتوانیم به صورت هم افزا کار نماییم. باید مراقبت نماییم در تفکیک وظایف ساختارها به تجزیه امور منجر نشود. برای تحقق امور باید توانایی کارکردن با یکدیگر را مد نظر قرار دهیم.
حاجی میرزایی در ادامه یکی از شاخصهای مهم مدیران را توانایی بسط دادن و پیوند با دیگران قلمداد کرد و اضافه کرد: شاخص مهم این است که ارتباط عمیق و همکاری داشته باشیم؛ این یک مهارت مهم و کلیدی است.
وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به این که افراد باید بتوانند ارتباطات شبکه ای را مدیریت کنند، از مدیران کل نوسازی استان ها خواست تا این مورد را بعنوان یک هدف مهم تلقی کنند.
وی در انتها درباره طرح آجر به آجر اضافه کرد: درخواست دارم برای اجرای این پویش، مشارکت عمومی را برانگیزیم تا شوق توجه به مدرسه و تمرین جلب همکاری عمومی را افزایش و انسان ها را به این کار عادت دهیم.
منبع:

1399/12/07
13:16:38
0.0 / 5
367
تگهای خبر: تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید