وزیر كار:

دستمزد كارگران در ایام پایانی سال نهایی می شود

دستمزد كارگران در ایام پایانی سال نهایی می شود به گزارش کاروخدمت گلستان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امیدواریم در ایام پایانی سال، تصمیم مناسبی در مورد میزان دستمزد کارگران بگیریم.محمد شریعتمداری امروز در حاشیه جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: مذاکرات در مورد دستمزد کارگران، با نمایندگان کارگران و کارفرمایان در دوشنبه هفته گذشته به نتایج مطلوبی رسید.

وی اضافه کرد: امیدواریم در ایام پایانی اسفندماه با دقیق تر شدن ارقام تورم بهمن ماه و پیشبینی اسفندماه، تصمیم مناسبی در مورد میزان دستمزد کارگران با اکثریت آرای اعضای شورایعالی کار بگیریم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بیان نمود: در اسفندماه و پس از شیوع کرونا، سامانه ای برای حمایت افرادی که بیکار الزامی شدند طراحی شد که بالغ بر ۸۶۰ هزار نفر در آن ثبت نام کردند.

شریعتمداری بیان نمود: بیمه بیکاری کرونایی این افراد بر مبنای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از همان زمان تا خردادماه پرداخت گردید. به افرادی که بیکاری الزامی آنها پس از این تاریخ همچنان ادامه داشت، از راه قانون کار، بیمه بیکاری پرداخت می شود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد پشت نوبتی های دریافت مستمری بهزیستی، اظهار داشت: در ابتدای سال ۹۸ تمامی پشت نوبتی های صفر شدند. طی دو سال گذشته پرداختی ها به مراکز نگهداری مددجویان بین ۵۴ تا ۲۵۰ درصد رشد داشته که این کار از افراد پشت نوبت کاسته است.

منبع:

1399/12/09
22:15:21
0.0 / 5
470
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید