وزیر كار:

۵۰ هزار میلیارد تومان دارایی بر زمین مانده داریم

۵۰ هزار میلیارد تومان دارایی بر زمین مانده داریم به گزارش کاروخدمت وزیر کار اظهار داشت: هم اکنون 50 هزار میلیارد تومان دارایی واحدهای تولیدی تعطیل شده و بر زمین مانده داریم که از آن استفاده نمی گردد.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، محمد شریعتمداری امروز در حاشیه راه اندازی مرکز مدیریت کسب وکار کشور در دانشگاه علم و فرهنگ ایران اعلام نمود: این مرکز برای پایش و نظارت بر کسب وکارها و واحدهای تولیدی راه اندازی شده و هم اکنون ۵۰ هزار میلیارد تومان دارایی واحدهای تولیدی تعطیل شده و بر زمین مانده داریم که از آن استفاده نمی گردد.
وی اظهار داشت: همین طور ۱۰ هزار واحد تولیدی مدفون شده در کشور داریم که حتی تابلوی آنها تبدیل به آهن قراضه شده است.
شریعتمداری اضافه کرد: با طرح اورژانس کسب وکار می خواهیم حداقل ۵۰ درصد از این واحدهای تعطیل شده را نجات دهیم و از تعطیل شدن جلوگیری نماییم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امروز مرکز پایش و نظارت سیاست های بازار کار نیز در ساختمان دیگری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد که آن مرکز یک سطح بالاتر از اورژانس کسب وکار بشمار می رود که اشتغال کشور را رسمی می کند.
وی همین طور بر لزوم هماهنگی اورژانس کسب وکار با ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور تاکید و ابراز امیدواری کرد مجموعه این اقدامات از تعطیل شدن کسب وکارها و اشتغال کشور جلوگیری کند.


منبع:

1399/12/20
11:15:19
0.0 / 5
565
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید