مدیر كل امور بین الملل وزارت كار خبر داد

ایران در حوزه كار با فنلاند، عراق و تاجیكستان همكاری می كند

ایران در حوزه كار با فنلاند، عراق و تاجیكستان همكاری می كند مدیر کل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تدوین برنامه همکاری در حوزه کار، آموزش فنی و حرفه ای و اعزام نیروی کار با عراق، تاجیکستان و فنلاند آگاهی داد.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی حسین شهریور اظهار داشت: اولین نشست مشترک همکاری با کشورهای تاجیکستان و فنلاند و دومین نشست کارگروه مشترک همکاری با عراق به صورت ویدئو کنفرانس اجرا شد. در این جلسه ها طرفین با گفت و گو و تبادل نظر درباره زمینه های همکاری مشترک بر توسعه و تعمیق روابط تاکید نمودند.
مدیر کل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: در نشست ویدئو کنفرانسی با تاجیکستان، پیش نویس یادداشت تفاهم همکاری در حوزه کار و آموزش های فنی حرفه ای که از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای طرف تاجیکی ارسال شده بود نهایی و قرار شد این سند در تهران یا دوشنبه امضا شود.
شهریور درباب دومین نشست کارگروه مشترک با عراق، تشریح کرد: برنامه اقدام مشترک پنج ساله بررسی و قرار شد دعوتنامه رسمی توسط وزیر کار و امور اجتماعی عراق برای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال و سند مذکور در بغداد امضا شود.
وی اشاره کرد: در نشست با مدیرکل مهاجرت وزارت کار و اقتصاد فنلاند با تشریح وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره اعزام نیروی کار متخصص به فنلاند، برای امضای موافقتنامه اعزام نیروی کار، تبادل تجربه و دانش در حوزه روابط کار، اشتغال و کارآفرینی و آموزش فنی حرفه ای مذاکره و قرار شد پیش نویس یادداشت تفاهم همکاری از مجاری دیپلماتیک برای طرف فنلاندی ارسال شود.

1399/12/24
12:32:14
0.0 / 5
371
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تخصص , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید