ورود محموله جدید تجهیزات خط تولید واكسن

ورود محموله جدید تجهیزات خط تولید واكسن به گزارش کاروخدمت معاون فنی گمرک ایران از ورود و ترخیص فوری محموله دیگری از تحهیزات خط تولید واکسن در کشور اطلاع داد.
مهرداد جمال ارونقی در این رابطه به ایسنا اعلام نمود که ساعت ۱۷: ۱۰ امروز همزمان با ۲۴ اردیبهشت ماه محموله ای از تجهیزات خط تولید واکسن کرونا «برکت» به وزن حدود ۵۰ تن از مبدا شانگهای وارد فرودگاه امام خمینی(ره) شده است.
این مقام مسئول در گمرک ایران اظهار داشت که این محموله هم همانند سایر تجهیزات قبلی خط تولید واکسن تحت نظارت گمرک ایران حداقل تشریفات گمرکی را طی کرده و در حداقل زمان ممکن و از پای پرواز تحویل نمایندگان ستاد اجرایی فرمان امام شد.
به قول وی این محموله شامل تجهیزات اصلی کنترلی همچون ماشین آلات استریلیزاسیون، ماشین آلات سنجش، کنترل و بازرسی، ماشین آلات لیبل زنی، اتوکلاو و هود، تجهیزات توزین
از برندهای معتبر دنیا است.
ارونقی خاطرنشان کرد که محموله جدید وارداتی جهت تکمیل و افزایش ظرفیت خط تولید به ۲۵ تا ۳۰ میلیون دوز واکسن تولیدی در ماه است.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، ورود تجهیزات خط تولید واکسن در داخل کشور از چهارم اردیبهشت ماه شروع شده و این ششمین محموله وارداتی بوده است.
این در شرایطی است که در هفته اخیر تولید واکسن برکت رسما در کشور کلید خورده است.
در جریان واردات واکسن هم از نیمه بهمن تابحال حدود ۳.۱ میلیون دوز واکسن از چهار کشور روسیه، چین، هند و کره جنوبی وارد شده که در حداقل تشریفات گمرکی تحویل نمایندگان وزارت بهداشت شده بود.
منبع:

1400/02/24
22:01:00
5.0 / 5
232
تگهای خبر: تولید , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید