اشرار اتابك دستگیر شدند

اشرار اتابك دستگیر شدند مأموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دو سردسته نزاع گروهی و ایجاد رعب و حشت در محله اتابک را بازداشت کردند.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، مدتی قبل و در اعلام خبر نزاع و درگیری که منجر به تخریب هشت دستگاه خودروی سواری در محله اتابک تهران شده بود، مأموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ رسیدگی به مبحث را در دستور کار خود قرار داده و در همان بررسی های اولیه متوجه شدند که درگیری از جانب شماری از اوباشگران محله اتابک بوده و آنها به علت خصومت شخصی با یکی از اهالی محل مبادرت به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال مردم کرده اند.
تحقیقات برای دستگیری این افراد و به خصوص سردسته های آنان شروع شده و در همین راستا هم مجوز قضایی دستگیری این افراد هم صادر شد. مدتی بعد مأموران سرنخ هایی از محل اختفای این افراد پیدا کرده و برای رسیدگی به مبحث وارد عمل شدند.

سرانجام بامداد روز ۲۹ خرداد ماه دو تن از سردسته های این نزاع در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند که در آنجا به جرم خود اعتراف کردند.
مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام نمود که کوشش برای دستگیری دیگر افراد درگیر در این نزاع که از اراذل و اوباش نوپا بودند، همچنان ادامه دارد و دو متهم هم با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:

1400/03/30
17:30:36
5.0 / 5
178
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید