رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان:

نصب کارت واکسن رانندگان گرگانی در خودرو الزامی شد

نصب کارت واکسن رانندگان گرگانی در خودرو الزامی شد گلستان رئیس سازماتن حمل و نقل عمومی شهرداری گرگان ضمن اشاره به اهمیت سلامت و ایمنی شهروندان از الزامی شدن نصب کارت واکسن برای رانندگان خودرو های این ناوگان در گرگان اطلاع داد.


مهدی کمال غریبی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اشاره به این که شرایط سخت کرونایی در دو سال قبل برای همه مردم مسائل و مشکلاتی را در عرصه های مختلف به وجود آورد، اظهار نمود: امروز وظیفه همه ماست که در راه حفظ و ارتقای ایمنی و سلامت مردم ضمن رعایت پروتکلهای بهداشتی به صورت دقیق در امر واکسیناسیون دقت و تعجیل نماییم.
وی با اشاره به اینکه بنا بر تصمیم گرفته شده در شهرداری گرگان تزریق هر دو دوز واکسن و نصب کارت واکسن بر روی خودرو های ناوگان حمل و نقل عمومی شهر گرگان الزامی است، اضافه کرد: تمامی رانندگان باید ضمن تزریق هر دو دوز واکسن، کارت واکسن خویش را هم باید بر روی خودرو بشکلی که قابل رویت برای مسافرین باشد نصب کنند.
رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری گرگان با تکیه بر این که با آغاز اجرای طرح کنترل هوشمند کرونا در استان رانندگان حمل و نقل عمومی که دوز دوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اند اجازه فعالیت ندارند، تصریح کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی شهر گرگان با عنایت به بخشنامه های دریافت شده جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ملزم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی همچون تزریق واکسن کرونا، استفاده از ماسک و همینطور نصب کارت واکسن بر روی داشبورد خودرو شده اند.
وی از شهروندان هم خواست بنا بر اعلام ستاد مقابله با کرونای استان با در اختیار داشتن کارت واکسن کرونا از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند و افزود: همه در کنار هم و با همدلی و همراهی باید در راه مقابله با بیماری کرونا گام برداشته و تلاش نماییم ایمنی جمعی را به حد مطلوب بالا ببریم.
منبع:

1400/10/21
23:23:48
5.0 / 5
121
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید