هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول

هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول کاروخدمت: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت طی امروز (23 دی ماه) در وضعیت قابل قبول است.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز پنجشنبه (۲۳ دی ماه) با ادامه شرایط ناپایدار جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق برقراری وضعیت قابل قبول مورد انتظار است.
کاهش تندی باد در طول روز، پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهدنمود. با افزایش ترافیک شامگاهی تا اواخر وقت پنجشنبه و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.
با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد روز جمعه (۲۴ دی ماه) و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و پیش بینی می شود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت. کاهش تندی باد در ضمن روز تا حدودی سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد. حاکمیت ناپایداری جوی تا ساعات پایانی جمعه همراه با احتمال بارش باران در بعضی ساعات، کاهش غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین 99 بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین 85 و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
منبع:

1400/10/23
12:20:51
5.0 / 5
91
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید