مدیركل امور بین الملل وزارت كار:

مرکز تجاری ایران در ارمنستان افتتاح می شود

مرکز تجاری ایران در ارمنستان افتتاح می شود مدیرکل امور بین الملل وزارت کار اظهار داشت: مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان بعنوان نمایشگاه دائمی توانمندی های اقتصادی کشور افتتاح می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حامد فروزان در نشست و بیناری با مدیر امور بین الملل وزارت کار و امور اجتماعی ارمنستان اظهار نمود: با هدف تبیین ظرفیت های دو طرف در حوزه های تولید و تجارت محصولات و خدمات، تفاهمنامه همکاری در این عرصه منعقد خواهد شد.
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به آماده سازی مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان برای عرضه توانمندی های دانش بنیان و دستاوردهای تعاونی های شاخص، اظهار داشت: این پتانسیل پرارزش در مسافرت وزیر کار ایران به ایروان افتتاح می شود.
فروزان با تشریح کامل ظرفیت ها و شرح وظایف معاونت ها، سازمان ها، بانکها و مراکز اقتصادی زیرمجموعه وزارت مردم، از آمادگی راه اندازی مراکز آموزش مهارت های فنی وحرفه ای توسط اساتید ایرانی، مشاوره در حوزه بیمه ای و خدمات امور بازنشستگان و معلولان اطلاع داد.
میناسیان مدیر امور بین الملل وزارت کار و امور اجتماعی ارمنستان هم در این جلسه بیان نمود: با عنایت به گستردگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایران، همکاریهای طرفین می تواند بسیار اثربخش و مثبت باشد.
وی از پیشنهاد تأسیس مجموعه ای همسو با اهداف بهزیستی جهت عرضه خدمات به زنان و افراد بی سرپرست، معلولین و توانخواهان و همینطور راه اندازی مرکزی جهت آموزش فنی وحرفه ای جوانان در ارمنستان استقبال کرد.

1401/01/23
10:20:19
5.0 / 5
417
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , تعاونی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید