رئیس اتاق تعاون ایران مطرح كرد؛

محصولات صنعت ساختمانی ایران قابل رقابت با کالاهای مشابه اروپایی

محصولات صنعت ساختمانی ایران قابل رقابت با کالاهای مشابه اروپایی به گزارش کاروخدمت، رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: خیلی از محصولاتی که در حوزه صنعت ساختمان در داخل تولید می شوند، قابلیت رقابت با کالاهای مشابه مطرح اروپایی را دارند.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران در مراسم اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان، این نمایشگاه را یکی از رویدادهای مهم نمایشگاهی دانست و اظهار داشت: حضور فعالان صنعت ساختمان و تولیدکنندگان این بخش در نمایشگاه سال جاری چشم گیر بود و از بیشتر از ۱۰ کشور اروپایی و آسایی و منطقه در این نمایشگاه حضور داشتند؛ قراردادهای گوناگونی هم میان فعالان این صنعت در طول برگزاری نمایشگاه به امضا رسید. بگونه ای که بیشتر از ۸۰۰ شرکت تولیدکننده نهاده های ساختمانی عرفه داشتند و ۲۰۰ بازدیدکننده خارجی در چارچوب تورهای بازرگانی از نمایشگاه بازدید نمودند.
وی افزود: با عنایت به نام گذاری سال جاری به نام دانش بنیان، تولید و اشتغال، شاهد حضور پررنگ شرکتهای دانش بنیان در این نمایشگاه بودیم و میان این شرکتهای دانش بنیان و همینطور شرکتهای تولیدکننده نهاده های ساختمانی، پیوندهای بازرگانی و اقتصادی برقرار شد.
رئیس اتاق تعاون ایران با تاکید بر این که خیلی از محصولات داخلی ما در حوزه صنعت ساختمان، امکان رقابت با کالاها و محصولات مشابه اروپایی و برندهای مطرح جهانی را دارند خاطرنشان کرد: این محصولات می توانند در بازارهای جهانی سهم داشته باشند.
وی تصریح کرد: امیدواریم در آینده نزدیک نه تنها از واردات مصالح و نهاده های ساختمانی بی نیاز شویم، بلکه حتی صادرکننده این محصولات باشیم.


منبع:

1401/05/28
16:45:36
5.0 / 5
359
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید