مدیر عامل سازمان تاكسیرانی تهران:

نرخ کرایه تاکسی های فرودگاه مهرآباد شناور شد

نرخ کرایه تاکسی های فرودگاه مهرآباد شناور شد به گزارش کاروخدمت، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای فاز اول طرح شناور شدن نرخ کرایه تاکسی ها از فرودگاه مهرآباد اطلاع داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، اسماعیل بیگی با اشاره به اینکه از روز گذشته سه شنبه ۲۹ شهریورماه جاری، نرخ کرایه تاکسی های مهرآباد شناور شده است، اظهار داشت: در نظر داریم کم کم این نرخ شناور به تاکسی های خطی تسری یابد.
وی که در یک برنامه تلویزیونی سخن می گفت، در مورد نحوه شناور شدن نرخ کرایه ها با اشاره به اینکه بارکدهای دو بعدی طراحی شده که مسافران می توانند به صورت الکترونیک کرایه را پرداخت کنند، اضافه کرد: بر طبق این طرح، پرداخت کرایه در زمان اوج سفر با زمان عادی متفاوت می باشد و نرخ کرایه در زمان معمول که اوج سفرها و ترافیک نیست، کمتر است.
اسماعیل بیگی اضافه کرد: بر مبنای مصوبه شورای شهر نرخ کرایه شناور تا سقف ۳۰ درصد می تواند افزایش یابد، البته این بدین معنا نیست که در همه سفرها این افزایش ۳۰ درصد اعمال می شود؛ بلکه در ساعت ۱۶ با عنایت به الگوی سفر ۱۰ درصد افزایش یابد یا مثلاً در ساعت ۱۸، نرخ کرایه ۲۵ درصد افزایش یابد.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، شورای شهر تهران در حین بررسی لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی برای سال ۱۴۰۱ به شهرداری تهران اجازه داد که در مدت شش ماه با ایجاد زیرساخت های الکترونیک، در زمان اوج ترافیک نسبت به شناور کردن نرخ کرایه تا ۳۰ درصد اقدام نماید.1401/06/30
09:58:00
5.0 / 5
65
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید