سخنگوی هدفمندی یارانه ها:

امشب فقط یارانه شهریور واریز می شود

امشب فقط یارانه شهریور واریز می شود به گزارش کاروخدمت، سخنگوی هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: ۷۰ هزار خانواری که درخواست بازنگری دهک بندی داشته اند، بعد از بررسی ها مشمول دریافت یارانه نقدی شناخته شدند.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر سیده طیبه حسینی سخنگوی هدفمندی یارانه دقایقی قبل در برنامه زنده تلویزیونی شبکه خبر اظهار نمود: یارانه معیشتی کمک نقدی مرحله ۱۳۹ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و قابل برداشت است. همه سرپرستان خانوار که دهک یک تا ۹ شناخته و از سوی وزارت رفاه به ما معرفی شده باشند، مشمول دریافت یارانه خواهند شد.
وی افزود: سامانه رفاه وزارت رفاه کماکان پذیرای درخواست بازنگری افراد است و افرادی که ماه گذشته درخواست بازنگری آنها ثبت شده و دهک یک تا ۹ شناخته شده باشند، این ماه همراه سایر افراد، یارانه خویش را دریافت خواهند کرد.
حسینی اظهار داشت: ۷۰ هزار سرپرست خانواری که قبلاً درخواست بازنگری داشتند این ماه به جمع یارانه بگیران افزوده می شود اگر دهک یک تا ۳ باشند، رقم یارانه دریافتی آنها ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر فرد و اگر دهک ۴ تا ۹ باشند رقم ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر عضو خانوار به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
وی تصریح کرد: رقمی که مسدود بوده و مبلغی که باید به ازای این چند ماه دریافت می کرده اند، در ماه آتی به حساب آنها واریز می شود.
سخنگوی هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: اگر بمحض این که شناسایی شود که خانواری مشمول دهک یک تا ۹ است، هم معوقات را دریافت می کند هم مسدودی به حساب آنها واریز می شود.
وی افزود: کلیه افرادی که تا ابتدای سال ۱۴۰۱ یارانه دریافت نمی کرده اند یا به هر علتی یارانه آنها قطع شده بود باید به سامانه my.gov.ir رجوع و ثبت نام کند؛ بعد از ثبت نام آزمون وُسع و دهک بندی برای آنها صورت می گیرد و درصورتیکه دهک یک تا ۹ شناسایی شوند به آنها یارانه نقدی تعلق می گیرد.
حسینی خاطرنشان کرد: اما افرادی که از اردیبهشت ۱۴۰۱ به آنها یارانه داده نشده باید به سامانه حمایت وزارت رفاه رجوع و درخواست بازنگری کنند.
سخنگوی هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: از ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ متولی انجام تغییرات و تغییر بُعد خانوار سازمان ثبت احوال است اگر این سازمان تغییرات را به سارمان هدفمندی عرضه نماید، سازمان هدفمندی هم این تغیرات را در یارانه واریزی اعمال خواهد نمود.


منبع:

1401/07/11
09:58:51
5.0 / 5
229
تگهای خبر: آزمون , سازمان , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید