معاون وزیر كار اعلام كرد؛

دوره های مهارت آموزی ویژه سربازان

دوره های مهارت آموزی ویژه سربازان به گزارش کاروخدمت، معاون وزیر کار اظهار داشت: 19 گروه مخاطب مهارت آموزی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، وجود دارد که یکی از مهم ترین این گروه ها نیروهای مسلح و خصوصاً سربازان هستند.به گزارش کاروخدمت به نقل از سازمان فنی و حرفه ای، غلامحسین حسینی نیا با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی که ارائه آموزش های مهارتی در پادگان ها را غنیمتی است که باید مهم شمرده شود، گفت: باتوجه به ماهیت خدمت سربازی و ساختار آن، دوران خدمت سربازی بستر مناسبی جهت ارائه آموزش های مفید و بازار محور به این سرمایه های انسانی است تا بعد از پایان خدمت، وارد بازار کار شوند.
وی از برگزاری دومین همایش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با همکاری قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح آگاهی داد و اظهار داشت: تحقق سرباز ماهر، اشتغال مؤثر و کارآمدی سربازان را از مهم ترین اهداف برگزاری این همایش است.
وی افزود: این همایش در سه محور کلان خدمت وظیفه عمومی، توانمندسازی و تعالی کارکنان وظیفه و هدف سازی مهارت آموزی و اشتغال مؤثر سربازان وظیفه انجام می شود.
وی، ارائه آموزش های مهارتی را وظیفه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برشمرد و بیان داشت: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اذعان داشت: علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند آثار خودرا شامل مقاله، پیشنهاد سیاستی، آثار چندرسانه ای، هنری، صوتی و تصویری به دبیرخانه همایش واقع در پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری و یا لینک www.confsarbazmaher.ir تا ۱۵ آبان ماه ارسال نمایند.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خاطرنشان ساخت: برای آثار برگزیده علاوه بر مشوق های نقدی، مشوق های دیگر همچون امکان انتخاب محل خدمت در شهر محل سکونت برای یک صد نفر، اعطای درجه تشویقی، اعطای تسهیلات اشتغال و … در نظر گرفته شده است.


منبع:

1401/08/20
13:51:46
5.0 / 5
264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید