مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اعلام كرد:

پرداخت معوقات فروردین بازنشستگان سایر سطوح همراه با حقوق آبان

پرداخت معوقات فروردین بازنشستگان سایر سطوح همراه با حقوق آبان به گزارش کاروخدمت، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان درحال پرداخت بودن معوقات فروردین بازنشستگان و مستمری بگیران سایر سطوح، اظهار داشت: طبق قولی که داده بودیم از بیستم ماه که پرداخت حقوق آبان بازنشستگان و مستمری بگیران شروع شده، پرداخت معوقات مربوط به فروردین بازنشستگان سایر سطوح را هم آغاز نموده ایم که ان شاءالله در ماه های آتی نیز مابقی این معوقات پرداخت خواهد شد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در پی اعمال مصوبه شورای عالی کار در حوزه افزایش سالانه حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سایر سطوح از شهریور سال جاری و پرداخت حقوق ماه های شهریور و مهر برمبنای افزایش مورد اشاره، این سازمان قبل از این اعلام نموده بود، پرداخت مطالبات پنج ماهه بازنشستگان سایر سطوح از آبان شروع و بصورت پرداخت معوقه یک ماه به همراه حقوق هر ماه باقی مانده تا آخر سال، تسویه خواهد شد. بر این اساس، همزمان با پرداخت حقوق آبان این گروه از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی که از بیستم آبان و برمبنای حروف الفبا شروع شده، مطالبات فروردین آنان نیز به حساب این گروه از بازنشستگان واریز می شود.
میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دراین زمینه اظهار داشت: این ماه، سومین ماه پرداخت مستمری سایر سطوح بازنشستگان با افزایش ۳۸ درصد به اضافه ۵۱۵ هزار تومان، صورت گرفت و طبق قولی که داده بودیم از بیستم ماه که پرداخت حقوق آبان بازنشستگان و مستمری بگیران شروع شده، پرداخت معوقات مربوط به فروردین را هم آغاز نموده ایم که ان شاءالله در ماه های آتی نیز مابقی این معوقات پرداخت خواهد شد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره ی بار مالی این افزایش حقوق نیز اظهار داشت: افزایش اخیر حقوق بازنشستگان سایر سطوح، ماهانه حدود ۲۶۰۰ میلیارد تومان بار مالی جدید برای سازمان به وجود آورده است. در این ماه الحمدلله توانستیم هم ۲۶۰۰ میلیارد تومان بار مالی افزایش حقوق ماهانه و هم معوقات یک ماهه فروردین را که آن هم ۲۶۰۰ میلیارد تومان بار مالی دارد و در مجموع بیش از ۵ هزار میلیارد تومان را تامین نماییم.
گفتنی است، در خرداد سال جاری و در مصوبه اولیه هیات وزیران در حوزه افزایش حقوق سالانه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی، میزان افزایش سالانه حقوق بازنشستگان غیرحداقل بگیر ۱۰ درصد اعلام و پرداخت گردید که بعدها و در اواخر مهر با دستور رییس جمهور، پیگیری معاون اول رییس جمهور و حمایت مجلس شورای اسلامی و با اصلاح مصوبه خرداد، میزان افزایش سالانه حقوق این گروه معادل مصوبه شورای عالی کار و به میزان ۳۸ درصد بعلاوه رقم ثابت ۵۱۵ هزار تومان تعیین شد. متعاقب آن، حقوق شهریور و مهر بازنشستگان سایر سطوح برمبنای احکام جدید صادرشده و با اعمال این افزایش پرداخت گردید.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در شهریور و بعد از صدور احکام جدید حقوقی بازنشستگان سایر سطوح، اعلام نموده بود، پرداخت معوقات فروردین تا شهریور این بازنشستگان، از آبان شروع می شود؛ وعده ای که با پرداخت معوقات فروردین این گروه همراه با حقوق آبان آنان، اجرائی شده است.1401/08/25
08:03:32
5.0 / 5
124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید