وزیر آموزش و پرورش:

2 هزار میلیارد تومان تجهیزات در مدارس کشور توزیع شد

2 هزار میلیارد تومان تجهیزات در مدارس کشور توزیع شد به گزارش کاروخدمت، بوشهر وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مجوز استخدام مربی پرورشی صادر گردیده است، اظهار داشت: سال جاری تجهیزات آموزشی و اداری به ارزش ۲ هزار میلیارد تومان در مدارس سراسر کشور توزیع شد.


یوسف نوری شامگاه پنجشنبه ۳ آذر در جمع فرهنگیان استان بوشهر اظهار نمود: در جهت اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، طرح دانش آموز، معلم و خانواده تراز انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گرفت و نقاط مختلف کشور درحال اجراست.
به گفته وی، جریان امپریالیستی رسانه با استفاده از قدرت ارتباطات، درحال مدیریت افکار عمومی است و استکبار برای مدیریت افکار انسان های کشورهای درحال توسعه، پایه های اعتقادی دانش آموزان را مورد توجه قرار داده است.
وزیر آموزش و پروش با اشاره بر اصلاح محور مدرک گرایی در آموزش و پرورش اظهار داشت: محور قرار گرفتن مدرک در آموزش و پرورش به جای مسائل تربیتی در آموزش و مهارت گرایی به معنای شغل مطلق و حذف مهارت های پایه باید اصلاح گردد.
نوری با اشاره به اینکه سال جاری تجهیزات آموزشی و اداری به ارزش ۲ هزار میلیارد تومان در مدارس سراسر کشور توزیع شد، خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۲۲ میلیون دلار از صندوق ذخیره ارزی در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مجوز استخدام مربی پرورشی صادر گردیده است، اظهار نمود: تلاش می شود موافقت لازم برای جذب نیروهای خدماتی در مدارس کسب شود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، نوری تصریح کرد: ارتباط مدرسه و خانواده باید تقویت شود و از نگرش مشارکت گرفتن از اولیا تنها بعنوان عضو انجمن اولیا برای انجام تشریفات اداری باید دوری کرد.
منبع:

1401/09/04
13:09:56
5.0 / 5
84
تگهای خبر: استخدام , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید