آغاز طرح نـوسـازی تـاكسـی های فـرسـوده تهران

سورن پلاس جایگزین تاکسی های فرسوده پایتخت می شود

سورن پلاس جایگزین تاکسی های فرسوده پایتخت می شود کاروخدمت: معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی تهران از شروع طرح نـوسازی تـاکسی های فـرسـوده با امکان ثبـت نام و انتخاب خودروی سمند سورن پلاس پایه گاز سوز با سطح آلایندگی یـورو پنج خبـر داد.


به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، سید علی محتشمی پور از آغاز فرآیند نوسازی تاکسی های فرسوده برای متقاضیان نوسازی خودرو های تاکسی فرسوده شهر تهران به صورت نقدی اطلاع داد.
وی ضمن اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران اضافه کرد: از اهم اهداف نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران در جهت عرضه خدمات مطلوب به شهروندان، میتوان به بهبود کیفیت هوا، کاهش مصرف سوخت، افزایش ایمنی سفر و زیبایی بصری شهر اشاره نمود.
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی تهران اعلام نمود: وقفه هشت ماهه بوجود آمده در فرآیند نوسازی ناوگان به واسطه حذف خودروی سمند و پژو ۴۰۵ از سبد تولیدی شرکت ایران خودرو و عدم تایید خودروی سورن توسط سازمان ملی استاندارد به علت بعضی از نقصها بوده است.
وی در ادامه اظهار نمود: ضمن اشاره به رفع مشکلات فوق و صدور تائیدیه های لازم برای شماره گذاری خودروی سورن با کاربری تاکسی، طرح نوسازی تاکسی های فرسوده با امکان ثبت نام و انتخاب خودروی سمند سورن پلاس پایه گاز سوز با سطح آلایندگی یورو 5 با قیمت حدود دویست و هفتاد و چهار میلیون تومان همزمان با روز ملی حمل و نقل در سرتاسر کشور فراهم گشته است و قیمت نهایی منوط به عرضه پیش فاکتور صادره از جانب شرکت ایران خودروست.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، محتشمی پور در انتها اضافه کرد: مدت زمان تحویل خودرو ها بعد از تکمیل وجه، حداکثر سه ماه می باشد و متقاضیان نوسازی خودروی فرسوده تاکسی می بایست ضمن دارا بودن پروانه معتبر تاکسیرانی، با ثبت نام اولیه در سامانه فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir و بعد از آن رفتن به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی نسبت به ثبت نام نهایی به صورت نقدی قدام نمایند.1401/10/04
10:54:26
5.0 / 5
328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید