امضای تفاهم نامه بین وزارت تعاون و ستاد كل نیروهای مسلح؛

توسعه مسکن نیروهای مسلح در دستور کار قرار گرفت

توسعه مسکن نیروهای مسلح در دستور کار قرار گرفت به گزارش کاروخدمت، تفاهمنامه همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد کل نیروهای مسلح با هدف هدایت، حمایت و نظارت بر شرکتهای تعاونی مسکن متولی ساخت مسکن کارکنان نیروهای مسلح به امضا رسید.به گزارش کاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین امضای این تفاهمنامه ضمن اشاره به کارکرد مهم تعاونی ها در توسعه مسکن در ایران، اظهار داشت: با هدف هم افزایی و بهره مندی از ظرفیت های موجود، اساسنامه تدوین شده در این حوزه به ادارات کل استان ها ابلاغ می شود.
وی با تاکید بر اهمیت آگاه سازی و آموزش مدیران و مجریان توسعه مسکن نیروهای مسلح در استان ها، اضافه کرد: تسهیل در تصویب درخواست یگان های نیروهای مسلح و صدور مجوز تشکیل تعاونی مسکن کارکنان حداکثر ۱۵ روز بعد از عرضه درخواست به ادارات کل استانی هم از مهم ترین محورهای این تفاهمنامه است.
مسکنی اظهار داشت: پشتیبانی از شرکتهای تعاونی مسکن تشکیل شده و نظارت بر عملکرد آنان هم در دستور کار خواهد بود.
سید مجید ابن الرضا فرمانده قرارگاه مسکن نیروهای مسلح هم در این جلسه با تقدیر از پیشگامی وزارت تعاون برای ساماندهی و توسعه مسکن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: همسو با دیدگاه فرمانده معظم کل قوا، نگاه ویژه ای در سطح ستاد کل نیروهای مسلح به تعاونی ها وجود دارد.
وی اضافه کرد: در ساخت مسکن برای نیروهای مسلح ضمن بهره مندی از هدایتگری های وزارت کار برای تشکیل تعاونی ها از ظرفیت های وزارت راه و شهرسازی هم بهره مند می شویم.
فرمانده قرارگاه مسکن ستاد کل نیروهای مسلح ضمن اشاره به اهمیت نظارت بر عملکرد شرکتهای تعاونی مسکن همچون تطبیق اساسنامه با اصلاحات قانون بخش تعاونی، اظهار نمود: برگزاری مجامع، کنترل صورت های مالی و عرضه گزارش ها بر مبنای موارد مدنظر معاونت امور تعاون را بر طبق این تفاهمنامه دنبال می نماییم.


منبع:

1401/10/20
15:39:09
5.0 / 5
231
تگهای خبر: تعاونی , توسعه , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید