نامه نگاری زاکانی برای جانمایی آرامستان جدید پایتخت

نامه نگاری زاکانی برای جانمایی آرامستان جدید پایتخت کاروخدمت: شهردار تهران در مورد آخرین وضعیت ایجاد آرامستان جدید در پایتخت توضیحاتی را ارائه نمود.


علیرضا زاکانی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به سوالی در مورد سرانجام راه اندازی آرامستان جدید پایتخت که گویا جانمایی شده و زمین آن نیز در اختیار یک نهاد است، اظهار داشت: نامه نگاری انجام شده تا بتوانیم در مورد زمین جانمایی شده، تفاهم نماییم.
وی با اعلان اینکه هم در شرق تهران و هم در غرب تهران زمین هایی برای این مهم (ساخت آرامستان جدید) جانمایی شده است، درمورد زمان تفاهم برای این جانمایی، اضافه کرد: ما درحال تفاهم هستیم و دعا کنید تا زودتر به تفاهم برسیم.
زاکانی اظهار امیدواری کرد که تا سال آینده این مهم محقق شود.
به گزارش کاروخدمت به نقل از ایسنا، مدتی پیش مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از جانمایی راه اندازی آرامستان جدید تهران در شرق پایتخت تا ۶ ماه آتی آگاهی داده بود و حتی نام این آرامستان را نیز "بهشت رضا"پیشنهاد داده بودند. هرچند که مهدی عباسی رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران قبل از این به ایسنا گفته بود که تعیین محل آرامستان جدید پایتخت و ساز و کار آن، نیازمند مصوبه شورای شهر و بررسی دقیق در پارلمان محلی است اما تا حالا این مساله در شورا مطرح نشده است و به همین دلیل به نظر می آید، این مساله در حد مطالعات تخصصی باقی مانده است.
منبع:

1401/11/03
08:05:40
5.0 / 5
302
تگهای خبر: تخصص , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید