مرتضوی در حاشیه هیئت دولت خبر داد؛

اجرای طرح کالابرگ به صورت سراسری تا آخر سال

اجرای طرح کالابرگ به صورت سراسری تا آخر سال به گزارش کاروخدمت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تاکید بر این که دولت بنایی برای حذف یارانه نقدی ندارد، اظهار داشت: حتما کالابرگ الکترونیکی تا آخر سال به صورت سراسری اجرا می شود.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، صولت مرتضوی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در استان ها، عنوان کرد: از امروز اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سه استان گیلان، مرکزی و قزوین شروع می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: در همین راستا با فروشگاه های زنجیره ای هم هماهنگ شده که در آینده نزدیک بتوانیم به صورت سراسری طرح کالابرگ الکترونیکی را اجرا نماییم.

وی افزود: حتما این طرح تا آخر سال به صورت سراسری اجرا می شود. دولت هیچ بنایی ندارد که یارانه نقدی را حذف کند، اما تکلیف قانونی می باشد که کالابرگ الکترونیکی هم باشد.

مرتضوی تصریح کرد: مردم می توانند یا کالابرگ الکترونیکی و یا یارانه نقدی را انتخاب کنند؛ در این طرح قیمت کالاهای منتخب بر مبنای شهریور سال ۱۴۰۰ است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: بنای دولت بر اینست برای کالاهای اساسی از ارز نیمایی استفاده نماید و افزایش قیمت در این حوزه معنا ندارد.


منبع:

1401/11/15
13:37:25
5.0 / 5
202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید