بهادری جهرمی:

کمک هزینه مسکن کارگران 900 هزار تومان شد

کمک هزینه مسکن کارگران 900 هزار تومان شد به گزارش کاروخدمت، سخنگوی دولت اظهار داشت: کمک هزینه مسکن کارگران در جلسه هیأت وزیران بررسی و مبلغ ۹۰۰ هزار تومان که از طرف شورای عالی کار پیشنهاد شده بود، تصویب گردید.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ظهر امروز (چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه) در حاشیه برگزاری جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کمک هزینه مسکن کارگران در جلسه هیأت وزیران بررسی و مبلغ ۹۰۰ هزار تومان که از جانب شورایعالی کار پیشنهاد شده بود، تصویب گردید.
بهادری جهرمی در ادامه دریافت ارز را یکی از منابع اطلاعاتی دانست و اضافه کرد: وزارت رفاه می تواند از آن برای تعیین دهک خانوار استفاده نماید چونکه کسانی که ارز می گیرند، عموماً جز افرادی هستند که در دهک بالا قرار دارند.
وی متذکر شد: کسی از کارت ملی دیگران چه برای تراکنش بانکی در داخل مغازه و چه برای دریافت ارز سوءاستفاده نکند؛ اینها جز مواردی هستند که برای دهک بندی افراد و خانوارها و پرداخت یا قطع یارانه ملاک قرار می گیرند.
سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: بعضی علاقه دارند دنبال حاشیه بروند ولی دولت باید به اصل بپردازد؛ آنقدر مردم و مملکت کار دارند که وقت رسیدن به حاشیه را نداریم.
بهادری جهرمی اظهار داشت: ماه رمضان ایام برکت و غفران الهی است؛ برخی ها در ارتباط با کارهای گذشته خودشان، دستاوردها، گزارش ها و نتیجه آماری عملکردشان در طول یک دهه گذشته تدبر و یک مقدار استغفار کنند.


منبع:

1402/01/22
11:32:44
5.0 / 5
383
تگهای خبر: آمار , كارگر , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید