اطلاعیه وزارت كار:

اعتبار خرید کالابرگ الکترونیک شارژ شد

اعتبار خرید کالابرگ الکترونیک شارژ شد به گزارش کاروخدمت، وزارت کار طی اطلاعیه ای اعلام نمود: یارانه فروردین سال جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز و اعتبار خرید کالابرگ الکترونیک شارژ شد و یارانه بگیران می توانند از اعتبار ماه بعد خرید کنند.به گزارش کاروخدمت به نقل از مهر، معاونت رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام نمود: یارانه فروردین سال جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز و اعتبار خرید کالابرگ الکترونیک شارژ شد و یارانه بگیران می توانند از اعتبار ماه بعد خرید کنند.
بر اساس این اطلاعیه مبلغ پرداخت یارانه برای دهک های اول تا سوم ۴۰۰ هزار تومان و دهک های چهارم تا نهم ۳۰۰ هزار تومان است.
چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیک استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
با واریز یارانه فروردین ماه، یارانه بگیران می توانند از اعتبار یارانه ماه بعد نیز در قالب کالابرگ الکترونیک، اقلام اساسی مورد نیاز خودرا خرید کنند.
یادآور می شود طرح کالابرگ الکترونیک بصورت ملّی و در سراسر کشور اجرا می شود و در قالب این طرح بیش از ۳۵ هزار فروشگاه در تمام نقاط کشور به این سامانه متصل شده اند.
در این طرح، اعتبار همه خانوارهای یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، با کارت بانکی سرپرست خانوار از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک بهره گیرند.


منبع:

1402/01/28
11:35:45
5.0 / 5
320
تگهای خبر: اقتصاد , خرید , فروش , وزارت كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید