رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی:

نیمی از تسهیلات مشاغل خانگی هنوز پرداخت نشده است

نیمی از تسهیلات مشاغل خانگی هنوز پرداخت نشده است كاروخدمت: رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی با اشاره به اینكه برای سال جاری ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای این مشاغل هدفگذاری شده بود اظهار داشت: ۶ هزار میلیارد تومان از این اعتبارات هنوز ابلاغ نشده است.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، مهناز امامدادی اظهار داشت: از ۱۲ هزار میلیارد ریال منابع مشاغل خانگی ۶هزار میلیارد ریال آن ابلاغ گردیده است و نیمی از اعتبارات هنوز ابلاغ نشده است.
وی ادامه داد: همینطور ۱۰ درصد از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایر به مشاغل خرد و خانگی تخصیص یافته است.
امامدادی با اشاره به تسهیلات مورد نیاز مشاغل خانگی تاكید كرد: تابحال ۵۹هزار و ۵۰۰ فقره مجوز برای مشاغل خانگی صادر شده، ۳۲ هزار و ۶۰۰ پرونده به بانكهای عامل ارسال و ۱۴ هزار فقره تسهیلات اعطا شده است.
رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی از افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی اطلاع داد و یاد آور شد: پیش از این سقف تسهیلات به فرد ۵۰ میلیون ریال بود كه هم اكنون به ۲۰۰ میلیون ریال رسیده است
وی با تاكید بر حركت به سمت مشاغل پشتیبان و كاهش تولید مشاغل به صورت مستقل ادامه داد: همینطور تسهیلات پشتیبان از ۷۵۰ میلیون ریال به یكهزار میلیون ریال رسیده است.
رئیس ستاد دبیرخانه مشاغل خانگی با اشاره به نكات مهم و مورد توجه در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تصریح كرد: یكی از موضوعات مهم انطباق طرح ها با ظرفیت و اولویت های استان مربوطه است.
امامدادی خاطرنشان كرد: متقاضیان همینطور باید برای ورود به بازار و داشتن توان و برنامه منسجم برای بازاریابی و فروش و اختصاص بنگاه های بزرگتر آمادگی لازم را داشته باشند.
وی تاكید كرد: توجه به نوع و حجم فعالیت و عدم اصرار بر پرداخت تسهیلات یا اعطای یكسان تسهیلات به همه متقاضیان از نكات مهم دیگر در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به حساب می آید.

1396/12/02
13:32:35
5.0 / 5
2655
تگهای خبر: متقاضیان , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید