مدیر مركز رشد دانشگاه:

دومین دوره مدرسه تابستانه كسب وكار خواجه نصیر برگزار می گردد

دومین دوره مدرسه تابستانه كسب وكار خواجه نصیر برگزار می گردد كاروخدمت: مدیر مركز رشد دانشگاه خواجه نصیر از برگزاری دومین دوره ˮمدرسه تابستانه كسب و كارˮ در مرداد و شهریور ماه امسال به مدت یك ماه اطلاع داد و اظهار داشت: این مدرسه با هدف تقویت مهارت های كارآفرینان، فعالین استارتاپی و توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان برای ورود موفق به بازار كار حرفه ای برگزار می گردد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، حامد ابراهیمی با بیان این مطلب اضافه كرد: این رویداد سراسری است و متقاضیان از سراسر كشور می توانند در آن شركت نمایند. برنامه های مدرسه در قالب ۱۴ روز كسب و كاری تعریف شده و شامل ۱۸ عنوان دوره تخصصی و عرضه تجربیات شركت های موفق، آشنایی با خدمات شتابدهنده ها، مراكز رشد، پارك های علم و فناوری و بازدید از مراكز كارآفرینی و نوآوری است.
وی هدف دانشگاه خواجه نصیر را تقویت فعالان زیست بوم نوآوری و كارآفرینی كشور دانست و تصریح كرد: با عنایت به اهمیت توسعه متوازن در همه مناطق كشور، این رویداد به صورت سراسری برگزار می گردد.
مدیر مركز رشد دانشگاه خواجه نصیر محورهای اصلی عناوین و سرفصل های آموزشی مدرسه كسب و كار را توسعه مهارت های فردی و مدیریت كسب و كارهای دانش بنیان عنوان نمود.
وی با اشاره به اینكه دوره نخست مدرسه كه سال قبل با پذیرش ۳۵ كارآفرین برگزار گردید با بازخورد رضایت بخش شركت كنندگان در انتهای دوره همراه بوده است، ادامه داد: بدین سان درصدد هستیم تا مدرسه كسب و كار 97 را با سرفصل های به مراتب كامل تر و با حضور مربیان نام آشنای اكوسیستم استارتاپی كشور و هم با ظرفیت پذیرش دوبرابر سال قبل برگزار نماییم.
بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیر، ابراهیمی در انتها تصریح كرد: برگزاری چنین رویدادهایی در تقویت استارتاپ ها و كسب و كارهای دانش بنیان كشور نقش اساسی ایفا می كند.1397/03/26
10:53:25
5.0 / 5
3308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید