همزمان با هفته تعاون؛

جشنواره تعاونی های برتر برگزار می شود، مهلت ثبت نام تا ۲۰ تیرماه

جشنواره تعاونی های برتر برگزار می شود، مهلت ثبت نام تا ۲۰ تیرماه كاروخدمت: سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر همزمان با هفته تعاون در ۱۳ شهریورماه سال جاری برگزار می شود.به گزارش كاروخدمت به نقل از روابط عمومی معاونت تعاون وزارت تعاون، تابحال ۸۰۸۲ تعاونی در ۲۶ رشته و گرایش در بخش های مختلف كشاورزی، صنعتی٬ معدنی، تامین نیاز تولیدكنندگان٬ فرش دستباف، تامین نیاز صنوف خدماتی، حمل و نقل٬تامین نیاز مصرف كندگان، مرزنشینان، اعتبار، مسكن، عمران، اتحادیه تولیدی زنان، دانش بنیان، اتاق تعاون، بنیاد تعاون و كارآفرینی، سهامی عام، دهیاری، فراگیر ملی، صنایع دستی، اتحادیه توزیعی و اتحادیه خدماتی و تامین نیاز صنوف توزیعی ثبت نام بعمل آمده است.
بیشترین تعاونی ثبت نام شده تابحال در زمینه تعاونیهای خدماتی با مجموع ۲۳۵۴ تعاونی و پس ازآن تعاونیهای كشاورزی با ۲۱۶۹ تعاونی و تعاونیهای صنعتی با تعداد ۱۳۹۳تعاونی بوده است كه در سامانه سیزدهمین جشنواره تعاونیهای برتر ثبت نام كرده اند.
از ۳۱ استان كشور تابحال به ترتیب استانهای خراسان رضوی با ثبت نام هزار و ۱۸ تعاونی، اردبیل با ۷۳۰ تعاونی و كرمان با ۶۹۵ تعاونی پیشتاز ثبت نام شده در این سامانه جشنواره هستند.
ثبت نام در جشنواره تعاونیهای برتر با درخواست جمعی از تعاونگران تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۳۹۷ در سایتwww.taavonibartar.ir ادامه دارد.

1397/04/19
13:38:52
5.0 / 5
2288
تگهای خبر: تعاونی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید