یك مقام مسئول اعلام كرد:

باشگاه كارآفرینان نوجوان، فرصتی برای شناسایی هوش كارآفرینانه

باشگاه كارآفرینان نوجوان، فرصتی برای شناسایی هوش كارآفرینانه كاروخدمت: مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون كشور اظهار داشت: باشگاه كارآفرینان نوجوان، فرصتی برای شناسایی ایده های نوجوانان فراهم نمود و شرایطی برای شناسایی هوش كارافرینانه به وجود آورد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی، مهدی حسین نژاد، در آئین اختتامیه راه اندازی باشگاه كارآفرینان نوجوانان اظهار داشت: عامل شخصی است كه باید كارآفرینی را شروع كند و به آخر برساند.
وی خواهان برگزاری این باشگاه، به شكل مجازی و برای عموم مردم شد.
همچنین رحیم سرهنگی، مدیركل توسعه كارآفرینی و بهره وری این وزارتخانه هم در این مراسم، خواهان همراهی خانواده ها برای حضور فرزندان خود در باشگاههای كارآفرینی بعدی شد و اظهار داشت: امروز آخر كار باشگاه نیست و نباید برای كارآفرینی پایانی متصور شویم.
‎ مدیر كل توسعه كارافرینی و بهره وری نیروی كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی افزود: در شش روز گذشته، دانش آموزان توانستند دورهم جمع شوند تا با فضای گفت و گو آشنا شده و تغییر نگرش را كه به سختی هم در انسان ها شكل می گیرد، بیاموزند.
سرهنگی راه اندازی این باشگاه را نتیجه ماهها تحقیق و تصمیم جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و تیمی متشكل از توسعه كارآفرینی با همكاری وزارت آموزش و پرورش و سایر سازمان ها و نهادها عنوان نمود.
وی اظهار داشت: والدین دانش آموزان باید بدانند به همان اندازه كه خوراك و آموزش و پروش برای دانش آموزان اهمیت دارد، حضور در چنین جمع هایی هم برای دانش آموزان ضروی است
گفتنی است نخستین باشگاه كارآفرینان نوجوانان كشور ویژه دانش آموزان با حضور جمعی از مسئولان، امروز پنج شنبه یازدهم مرداد پایان یافت.

1397/05/13
13:45:21
5.0 / 5
2695
تگهای خبر: توسعه , كارآفرینی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید