شریعتمداری در جمع خبرنگاران:

بحث ها در مورد اختیار وزرا به قوت خود باقی است

بحث ها در مورد اختیار وزرا به قوت خود باقی است كاروخدمت: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی درباره اظهارات اخیر خود قبل از تصدی این وزارتخانه در مورد نداشتن اختیار كافی وزرا اظهار داشت: این مورد همچنان به قوت خود باقی است ولی حق گرفتنی است.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، محمد شریعتمداری در اولین روز كاری خود در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بعد از نشست مشترك با تشكل های كارگری و كارفرمایی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال كه آیا همچنان به قول خود در روز ملی صادرات در خصوص نداشتن اختیارات كافی وزرا معتقدید یا خیر، اظهار داشت: این مورد همچنان به قوت خود باقی است.
وی در پاسخ به این سوال كه چرا با این وجود مسئولیت جدید را در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در اختیار گرفتید، اظهار داشت: حق گرفتنی است؛ به توان من امیدوار باشید.
شریعتمداری همینطور درباره اینكه آیا عقب ماندگی دستمزد كارگران از هزینه معیشت را قبول دارید یا خیر، اظهار داشت: بطور قطع همین طور است اما میزان این عقب ماندگی باید بررسی شود و با عنایت به اعلام نرخ تورم از جانب بانك مركزی، عقب ماندگی دستمزد غیرقابل انكار است؛ در این زمینه یكی از راهكارها حمایت اجتماعی از خانوار است.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت توزیع سبد حمایتی از خانوارها اظهار داشت: همانطور كه رئیس جمهور در نشست علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی اعلام نمود این مورد در نخستین فرصت در نشست هیات دولت نهایی می گردد و نیمی از جمعیت ایران از این حمایت اجتماعی بهره مند خواهند شد.
وی افزود: اطلاعات اولیه برای شناسایی خانواده های تحت پوشش احصا شده كه به تدریج بعد از تكمیل اطلاعات توزیع اقلام آغاز خواهد شد.

1397/08/12
14:46:49
5.0 / 5
3116
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید