تا سه سال دیگر پایان می یابد

تكمیل فرودگاه امام با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومانی

تكمیل فرودگاه امام با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومانی كاروخدمت: برمبنای لایحه بودجه سال ۱۳۹۸، فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با اعتباری معادل ۱۵۱۶ میلیارد تومان و ۸۵۹ میلیون تومان تا آخر سال ۱۴۰۰ تكمیل میگردد.به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، در حالیكه طرح مشاركت و تكمیل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از سال ۱۳۸۶ كلید خورده، برمبنای لایحه بودجه ۱۳۹۸ كه از طرف دولت به مجلس شورای اسلامی نمایش شده است تا سه سال دیگر به اتمام می رسد تا در نهایت طی ۱۴ سال این پروژه به سر انجام برسد.

عملكرد دوران برنامه پنجم توسعه به گونه ای بوده است كه در طول آن رقمی معادل ۵۰۷ میلیارد و ۲۰۹ میلیون تومان به این پروژه تخصیص یافته است و امسال باز اعتباری معادل ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بران آن اختصاص یافته است.

برآورد انجام شده جهت اختصاص اعتبار به این پروژه در سال ۱۳۹۸ معادل پنج میلیارد تومان است و پیش بینی صورت گرفته برای این طرح طی سال های آتی معادل ۱۰۰۰ میلیارد تومان است.

در قانون بودجه سال ۱۳۹۷ مصوب شده بود كه طرح مشاركت و تكمیل فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تا آخر سال ۱۳۹۹ و با اعتباری معادل ۱۱۴۶ میلیارد و ۴۸۱ میلیون تومان به اتمام برسد كه به سبب تعویق در تكمیل این طرح و افزایش هزینه های عمرانی تا آخر سال ۱۴۰۰ و با اعتباری معادل ۱۵۱۶ میلیارد تومان و ۸۵۹ میلیون تومان تكمیل میگردد.


خبرنگار: نیما علیپور
دبیر خبر: متین كاكویی


1397/10/27
22:50:10
5.0 / 5
2152
تگهای خبر: توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید