سازمان خصوصی سازی اعلام كرد:

آغاز پرداخت سود سهام عدالت روستائیان و عشایر از چهارشنبه

آغاز پرداخت سود سهام عدالت روستائیان و عشایر از چهارشنبه كاروخدمت: پرداخت سود سهام عدالت بخش دیگری از مشمولان روستائیان و عشایری از فردا (چهارشنبه) به تدریج آغاز خواهد شد.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سراسر كشور در حالی از روز چهارشنبه (۱۹ د یماه) شروع شده كه در شروع این مرحله به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری كه شماره شبای بانكی آنها متعلق به بانك های ملی، كشاورزی، پست بانك، صادرات و سپه است، پرداخت شده است.
بر این اساس در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر بیشتر از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر ۷۸۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، از فردا (چهارشنبه) ۲۳ بانك دیگری كه مشمولان روستائیان و عشایر سراسر كشور شماره شبای بانكی خود در آنها را وارد سامانه سهام عدالت كرده اند سودی بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان را میان ۴۸۰ هزار نفر از مشمولان توزیع خواهند كرد.
علاوه بر این از شنبه آینده(۲۹ دیماه) توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری كه شماره شبای آنها در بانكهای مسكن و انصار است در مجموع به ارزش ۴۹ میلیارد تومان و جمعیتی بالغ بر ۵۷۰ هزار نفر پرداخت خواهد شد.
همچنین در آینده نزدیك سود سهام عدالت دیگر مشمولان روستائیان و عشایر كه شماره شبای آنها مربوط به بانهای تجارت، ملت، توسعه و رفاه است و جمعیت آنها ۲میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بوده و ارزش كلی سود واریزی آنها در مجموع حدود ۲۳۰ میلیارد تومان میباشد، پرداخت خواهد شد.
پس از اتمام پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر، در مجموع ۱۳ میلیون نفر از مشمولان مربوط به این گروه بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت دریافت خواهند كرد.
همچنین سود سهام عدالت دیگر مشمولان باز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملكرد سال ۹۶ از شركتهای سرمایه پذیر و با اطلاع رسانی قبلی از طرف این سازمان پرداخت خواهد شد.

1397/10/29
15:27:35
5.0 / 5
2933
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید