قیمت بلیت هواپیما در سال ۹۸ چه سرنوشتی دارد؟

قیمت بلیت هواپیما در سال ۹۸ چه سرنوشتی دارد؟ به گزارش كاروخدمت به قول دبیرانجمن شركت های هواپیمایی، هم اكنون هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال ۱۳۹۸ وجود ندارد، هرچند كه این مسئله به ثبات نرخ ارز بستگی دارد.


مقصود اسعدی سامانی-دبیرانجمن شركت های هواپیمایی- در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه هم اكنون مبنای قیمت بلیت هواپیما نرخ های تعیین شده در آذرماه سال ۱۳۹۷ است، اظهار نمود: دامنه نرخ بلیت پروازهای داخلی خطوط هوایی كشور كه شامل سقف و كف قیمت ها می شود، در آذرماه سال قبل به تصویب رسیده است و در روزهای نوروز سال ۱۳۹۸ هم مبنای قیمت ها بر همین مبنا محاسبه شد.
وی افزود: هم اكنون برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال ۱۳۹۸ وجود ندارد و در صورتیكه قیمت ارز رشد نداشته باشد، افزایش قیمت بلیت هواپیما دور از ذهن به نظر می آید، چراكه بازار فروش بلیت هواپیما كشش افزایش قیمت را ندارد.
دبیر انجمن شركت های هواپیمایی با اشاره به اینكه در روزهای نوروز سال جاری هم شاهد كاهش ۱۵ تا ۲۰ درصدی مسافر در بعضی از مسیرها بودیم، اظهار داشت: بعد از ایام نوروز هم شركت های هواپیمایی در پایین ترین دامنه نرخی در حال فروش بلیت هستند كه این مسئله به خوبی نشان داده است كشش افزایش قیمت ها در بازار فروش بلیت هواپیما وجود ندارد.
به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، متقاضیان پرواز می توانند از راه سایت شركت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی نسبت به خرید بلیت سفر خود اقدام و اگر قصد دارند بلیت خویش را از راه سایت های اینترنتی خرید كنند باید حتماً با راستی آزمایی نسبت به معتبر بودن سایت مربوطه اطمینان حاصل نمایند و بلیتی را با قیمتی بالاتر از نرخ تعیین شده در سایت انجمن شركت های هواپیمایی و هم سایت سازمان هواپیمایی كشوری خرید نكنند. گفتنی است در روزهای نوروز هم دامنه نرخ بلیت پروازهای داخلی خطوط هوایی كه شامل سقف و كف قیمت ها می شود، در نوروز امسال مطابق نرخ های مصوب آذرماه سال قبل در نظر گرفته شد.1398/01/20
14:50:06
5.0 / 5
2866
تگهای خبر: خرید , سازمان , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید