حسن نژاد: دولت در رود ارس نیروگاه بسازد

حسن نژاد: دولت در رود ارس نیروگاه بسازد به گزارش كاروخدمت نماینده مردم مرند و جلفا با اشاره به توافق نامه سه جانبه ایران، ارمنستان و آذربایجان در مورد ایجاد نیروگاه بر روی رود ارس بیان كرد: كشورهای مقابل در حال ساخت نیروگاه هستند ولی كشور ما اقدامی نمی نماید.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی نوبت بامداد امروز مجلس در تذكر به رئیس جمهور بیان كرد: این سیل های اخیر خسارت زیادی را وارد كرده است. گویا این خسارتها و جبران این خسارتها را صرفاً می خواهند بر عهده شبكه بانكی بگذارند. ذخیره را كاهش دهند و پول چاپ كنند. اگر ما می خواهیم یك خرابی را آباد نماییم نباید باعث تخریب اقتصاد كشور بشویم. ما باید در این خصوص از روش های علمی و منطقی بهره بگیریم.
وی در تذكری به وزیر نیرو اظهار نمود: دولت با ارمنستان و جمهوری آذربایجان توافق نامه امضا كرد كه در خصوص آن بر روی رود ارس نیروگاه ساخته شود كشورهای مقابل در حال ساخت نیروگاه هستند ولی كشور ما هنوز هیج اقدامی نكرده است. اگر قصد كاری نداشتیم چرا موافقت نامه امضا كردیم كه اجازه دادیم دیگران از ارس آب بردارند؟ چرا خودمان این كار را انجام نمی دهیم؟ حضرت آقا در مورد آب های مرزی لطف داشتند كه برای مرند و جلفا هزینه انجام شد ولی اصل بهره برداری ۵ درصد باقی مانده آن هنوز به آخر نرسیده كه خواستار اتمام آن هستیم.
حسن نژاد در تذكری به وزارت ارتباطات از آنتن دهی جاده های مرزی انتقاد نمود و اظهار داشت: این آنتن دهی در جاده های مرزی به صورت رومینگ است كه این مورد در شأن جمهوری اسلامی ایران نیست و باید به آن رسیدگی شود.
او در آخر به تذكری به وزیر راه بیان كرد: با عنایت به برگزاری هزاران جلسه در كمیسیون عمران برگزاری جلسات زیاد در دفتر خودتان و هزاران وعده، ولی وعده ها عملیاتی نشدند و هرچه گفته شد مانند ساخت زیرگذر و ساماندهی جاده ها و آسفالت سازی مورد توجه قرار نگرفت. اگر زیرمجموعه شما كاری نمی كند یا حرفتان را قبول نمی كند جلسه برگزار نكنید تا ما هم برپایه صحبت های گفته شده به مردم دروغ نگوییم. اگر می خواهید در عمل این مباحث را نشان دهید.1398/01/27
16:59:58
5.0 / 5
2634
تگهای خبر: اقتصاد , بهره برداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید