كیش مقصد نخستین پرواز داخلی فرودگاه امام (ره)

كیش مقصد نخستین پرواز داخلی فرودگاه امام (ره) كاروخدمت: اولین مقصد پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) جزیره كیش است كه ساعت ۹: ۰۰ بامداد فردا پایتخت را به سمت این جزیره ترك می كند.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، انتقال بخشی از پروازهای داخلی به ترمینال یك فرودگاه بین المللی امام خبری بود كه به دنبال افتتاح ترمینال سلام این فرودگاه و انتقال پروازهای خارجی به آن عنوان شد.
پیش از این علی رستمی، مدیرعامل شركت شهرفرودگاهی امام خمینی هم در اینباره گفته بود كه برای برقراری پروازهای داخلی آمادگی خویش را اعلام نموده ایم، ازاین رو ایرلاین هایی كه پروازهای خارجی دارند، برای آنكه هواپیما را خالی به فرودگاه حضرت امام انتقال ندهند، می توانند برای فروش پروازهای داخلی برنامه ریزی كنند. پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی (ره) نهایتا تا شهریور ماه عملیاتی می شود.
و حسن خوشخو - معاون بهره برداری شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از عملیاتی شدن انتقال بخشی از پروازهای داخلی به این فرودگاه اطلاع داد و اظهار داشت: بعضی از ایرلاین ها در این زمینه ابراز تمایل كرده اند و با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده تا شهریور ماه این هدف محقق می شود و امیدواریم اولین پرواز به مقصد مشهد باشد.
فردا اولین پرواز داخلی فرودگاه امام توسط هواپیمایی كیش ایر عملیاتی خواهد شد و ۱۵۰ نفر مسافر این فرودگاه بین المللی را به مقصد جزیره كیش ترك می كنند.1398/05/24
09:19:47
5.0 / 5
2005
تگهای خبر: بهره برداری , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید