سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری خبر داد

بازگشت ۱۷ هزار حاجی به ایران، گزارشی از تاخیر پرواز نداشتیم

بازگشت ۱۷ هزار حاجی به ایران، گزارشی از تاخیر پرواز نداشتیم به گزارش كاروخدمت سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری از بازگشت بیشتر از 17 هزار و 180 نفر حاجی به تهران و سایر شهرستان ها تا اختتام روز سه شنبه و انجام 17 پرواز در روز چهارشنبه آگاهی داد و اظهار داشت: تا كنون هیچ گزارشی از تاخیر پروازهای حجاج نداشته ایم.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، بیشتر از ۸۸ هزار و ۵۶۱ زائر امسال در چارچوب ۳۶۰ پرواز به خانه خدا رفتند كه همه آنها بوسیله شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پروازشان انجام شده بود و برمبنای آمارهایی كه از ابتدا مسئولان سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نموده بودند مقرر شده بود پرواز برگشت زائران ایرانی از خانه خدا از ۲۵ مرداد ماه تا ۱۷ شهریور ماه در چارچوب ۳۶۱ پرواز توسط همین شركت هواپیمایی صورت گیرد.
رضا جعفر زاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری - به ایسنا اظهار داشت: تا اختتام روز سه شنبه مجموعا ۱۷ هزار و ۱۸۱ حاجی از خانه خدا به تهران و سایر شهرستان ها برگشتند كه از مجموع ۷۱ پرواز انجام شده حدود ۲۲۹۲ حاجی به فرودگاه امام و ۱۴ هزار و ۸۸۹ حاجی به سایر شهرستان ها سفر كردند.
وی اضافه كرد: تعداد پروازهای فرودگاه امام از آغاز بازگشت حجاج تا كنون ۱۰ پرواز بوده و روزانه حدود ۱۰ تا ۱۲ پرواز برگشت حجاج به فرودگاه های كشور انجام می شود.
سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اظهار نمود: روز چهارشنبه ۳۰ مرداد نیز ۱۷ پرواز انجام شده و در مجموع هیچ گزارشی تا كنون از تاخیر پروازهای حجاج یا بروز مشكل در آنها نداشته ایم و امیدواریم حجاج ایرانی بدون مشكل به كشور بازگردند.1398/06/01
01:24:14
5.0 / 5
2403
تگهای خبر: آمار , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید