از سوی وزارت كار اعلام شد؛

جزئیات برنامه هفته جهانی كارآفرینی

جزئیات برنامه هفته جهانی كارآفرینی كاروخدمت: هفته جهانی كارآفرینی با هدف ترویج و توسعه كارآفرینی 27 آبان تا 4 آذرماه امسال انجام می شود.



به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، در امتداد تأكیدات مقام معظم رهبری در سال های اخیر درباب رشد، توسعه و ترویج فرهنگ كارآفرینی در كشور، دانشكده كارآفرینی دانشگاه تهران با همكاری مشترك وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه های اجرایی، سیاست گذار و قانون گذار علاقه مند، در نظر دارد برای ششمین سال متوالی «رویداد هفته جهانی كارآفرینی» را برگزار كند.
هفته جهانی كارآفرینی (GEW) بعنوان بزرگترین رویداد هماهنگ با هدف ترویج و توسعه كارآفرینی هر ساله در سراسر جهان در بازه زمانی ۲۷ آبان تا ۴ آذر انجام می شود.
در این رویداد با هدف كمك به كارآفرینان بالقوه برای ورود به عرصه كارآفرینی تلاش می شود نسل جدیدی از كارآفرینان به راه اندازی كسب وكار تشویق شده و كسب وكار خودرا آغاز كنند.
رویداد هفته جهانی كارآفرینی سكویی برای توسعه ارتباطات و همكاریهای پیوسته تمامی نقش آفرینان عرصه كارآفرینی است تا از این طریق زیست بوم كارآفرینی و اكوسیستم مناسب در كشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.
برگزاری رویداد استارتاپی صنایع و خدمات نوآور، برگزاری كارگاه ها و سمینارهای تخصصی كسب وكار و كارآفرینی، نشست های تخصصی با مدیران و كارآفرینان كشور، كارآفرینی اجتماعی، تور علمی - آموزشی به منظور بازدید از كارخانه ها، پارك علم و فناوری، استارتاپ ها، نمایش فیلم های كسب و كار برگزاری نمایشگاه كسب و كار ازجمله برنامه های این رویداد بزرگ محسوب می شود.
علاقمندان جهت كسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایتwww.gewiran.com بازگشت و یا با دبیرخانه رویداد به شماره ۸۶۰۹۳۶۲۱-۰۲۱ تماس حاصل كنند.
هفته جهانی كارآفرینی فرصتی است كه میلیون ها نفر از جوانان در سراسر دنیا به حركت شتابان كارآفرینی متصل شوند و در این حركت ایده های جدید برای بهتر انجام دادن كارها و ایجاد مشاغل جدید را مطرح كنند.


منبع:

1398/07/20
15:03:53
5.0 / 5
1933
تگهای خبر: تخصص , توسعه , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید