فردا آخرین مهلت ثبت درخواست دریافت سبد حمایتی است

فردا آخرین مهلت ثبت درخواست دریافت سبد حمایتی است كاروخدمت: متقاضیان دریافت طرح حمایت معیشتی دولت تا روز چهارشنبه (20 آذرماه) فرصت دارند درخواست خودرا در سایت Hemayat.mcls.gov.ir ثبت كنند و بنا بر اعلام وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تاریخ اعلام شده تمدید نمی گردد.


بامداد ۲۴ آبان ماه قیمت بنزین سهمیه ای ۱۵۰۰ تومان و قیمت هر لیتر بنزین آزاد هم به سه هزار تومان رسید. با افزایش قیمت بنزین مقرر شد سبد حمایت معیشتی در سه مرحله (۲۷ آبان، ۳۰ ابان و دوم آذرماه) برای ۶۰ میلیون نفر واریز شود.
وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بعد از واریز مرحله سوم با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود كه سرپرستان خانواری كه مشمول سبد حمایتی دولت نشده و خودرا واجد شرایط دریافت این مبلغ می دانند، از ساعت هشت سوم آذرماه می توانند درخواست خودرا با ارسال شماره ملی (سرپرست خانوار) به كد دستوری #۶۳۶۹* اعلام و ثبت كنند.
با توجه به اینكه كد دستوری اعلامی در ایام آغازین مبتلا به اختلال شد و پس از حل مشكل، دریافت كدرهگیری نیز به كندی انجام می شد، وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعلام نمود كه متقاضیان می توانند برای ثبت درخواست خود به سایت Hemayat.mcls.gov.ir بازگشت كنند.
ثبت درخواست در سایت مذكور به سهولت و در مدت كوتاهی انجام می شود و در انتهای به متقاضی اعلام می شود كه ظرف مدت ۳۰ روز درخواست وی بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.
بر اساس اعلام وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بیستم آذرماه آخرین مهلت ثبت درخواست در كد دستوری و سایت اعلامی است و این مهلت تمدید نخواهد شد.منبع:

1398/09/22
13:20:43
5.0 / 5
2001
تگهای خبر: متقاضیان , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید