رئیس فنی و حرفه ای كشور:

صادرات حوزه مهارت فنی و حرفه ای لازم است

صادرات حوزه مهارت فنی و حرفه ای لازم است به گزارش كاروخدمت رئیس سازمان فنی و حرفه ای كشور اظهار داشت: صادرات حوزه مهارت فنی و حرفه ای علاوه بر تامین نیروی كار داخلی یك لزوم است.


علی اوسط هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید بخش های مختلف كارگاه های مركز ۲ فنی حرفه ای استان كرمان با اشاره به بازار فروش درودگری(نجاری) اظهار داشت: تقاضای برجسته و شاخص در بازار چوب باید بررسی شود.
وی با اشاره به اینكه شناخت باید بر طبق هدایت شغل و تقاضا باشد اشاره كرد: باید تقاضای بازار بر طبق كاركردها شناسایی و به كارآموزان آموزش داده شود.
رئیس سازمان فنی و حرفه ای كشور اظهار داشت: آموزش های مهارت افزایی فارغ التحصیلان دانشگاهی در مراكز فنی و حرفه ای باید به سمت و سوی تخصص ها هدایت و ارزیابی شود.
اوسط هاشمی اشاره كرد: صادرات حوزه مهارت فنی و حرفه ای علاوه بر تامین نیروی كار داخلی یك لزوم است.
آموزش ۶هزار و ۴۰۷ نفر در مركز شماره ۲ فنی و حرفه ای كرمان
رئیس مركز شماره ۲ فنی و حرفه ای كرمان در حاشیه این بازدید در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این مركز دارای ۱۰ كارگاه مهارت آموزی است.
اسماعیل میركمانداری با اشاره به اینكه ۶هزار و ۴۰۷ نفر طی هشت ماهه امسال در این مركز آموزش دیده اند اظهار داشت: ۲۵۲ استاندارد در زمینه درودگری(نجاری) آموزش ها ارائه می شود.
وی با اشاره به كارگاه جوشكاری برق مركز شماره ۲ فنی و حرفه ای شهر كرمان اشاره كرد: در هر دوره ۲۸۸ساعت آموزش e۳ برای ۱۵ نفر ارائه می شود.
وی با اشاره كارگاه طراحی نماهای شهر در این مركز اظهار داشت: بازیافت زیر شاخه هنر محیطی در این كارگاه است.
رئیس سازمان فنی و حرفه ای از كارگاه درودگری (نجاری) و جوشكاری برق و طراحی نماهای شهری مركز شماره ۲ فنی و حرفه ای كرمان بازدید كرد.منبع:

1398/09/23
17:18:28
5.0 / 5
2250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید