قیمت خانه در مناطق مختلف تهرانبعلاوه نمودار

قیمت خانه در مناطق مختلف تهرانبعلاوه نمودار كاروخدمت: گران ترین مسكن در شهر تهران به منطقه ۱ با متری ۱۰ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و ارزان ترین به منطقه ۱۸ با متری ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان تعلق دارد.


به گزارش كاروخدمت به نقل از ایسنا، در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در آبان ماه سال جاری بالاترین متوسط قیمت مسكن مربوط به منطقه ۱ با ۱۰ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان در هر متر مربع و پایین ترین قیمت متعلق به منطقه ۱۸ با متری ۲ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان است. با این حال رشد قیمت مسكن نسبت به مدت مشابه سال قبل در منطقه ۱۸ معادل ۱۰. ۸ درصد و در منطقه یك ۵. ۵ درصد بوده است.

تعداد معاملات هم در منطقه یك بیش از دو برابر منطقه ۱۸ است. در آبان ماه سال جاری ۶۹۳ قرارداد خرید و فروش در منطقه یك به امضا رسیده؛ در حالی كه این رقم در منطقه ۱۸ معادل ۲۸۰ مورد بوده است.
در آبان ماه سال ۱۳۹۶ ۱۴. ۸ هزار فقره خرید و فروش مسكن در شهر تهران انجام شد كه نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۸. ۵ درصد افزایش نشان داده است. میانگین قیمت مسكن ۴. ۸۹ میلیون تومان بود كه نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۰. ۹ درصد بالا رفت.
رشد تعداد معاملات انجام شده طی آبان ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال قبل در تداوم رشد نقطه به نقطه مردادماه، شهریورماه و مهرماه سال جاری (به ترتیب معادل ۶. ۱، ۹. ۲ و ۳. ۴ درصد) بوده است.
توزیع تعداد معاملات هم از آن حكایت می كند كه منطقه ۵ با سهم ۱۶. ۵ درصد از كل معاملات، بیشترین تعداد قراردادهای مبایعه نامه را به خود اختصاص داده است. همینطور مناطق ۴ و ۲ به ترتیب با سهم های ۱۱. ۶ و ۱۰. ۱ درصدی در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. در مجموع ۷۴. ۸ درصد از كل تعداد معاملات انجام شده در شهر تهران مربوط به ۱۰ منطقه شهر (به ترتیب بیشترین فراوانی شامل مناطق ۵، ۴، ۲، ۸، ۱۰، ۱۴، ۷، ۱، ۳ و ۱۵) بوده و ۱۲ منطقه باقی مانده ۲۵. ۲ درصد از كل تعداد معاملات را به خود اختصاص داده اند.1396/09/16
16:19:35
5.0 / 5
2303
تگهای خبر: خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید