بسته حمایت معیشتی به حساب سرپرست خانوار واریز می شود

بسته حمایت معیشتی به حساب سرپرست خانوار واریز می شود به گزارش كاروخدمت وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام نمود: مبلغ بسته حمایت معیشتی به حساب بانكی سرپرست خانوارها واریز می شود و قرار نیست هیچ سازمان، موسسه و نهاد واسطه ای این مبلغ را دریافت و سپس در اختیار مشمولین قرار دهد.


وزارتخانه یاد شده در آخرین اطلاعیه خود اعلام نمود كه برخی رسانه ها از دریافت نشدن بسته حمایت معیشتی از جانب سازمان ها و نهادهای حمایتی اطلاع داده بودند، در صورتی كه این بسته به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود و این مورد اطلاع رسانی شده است.
بامداد ۲۴ آبان ماه با افزایش قیمت بنزین مقرر شد، سبد حمایت معیشتی در سه مرحله (۲۷ آبان، ۳۰ ابان و دوم آذرماه) برای ۶۰ میلیون نفر واریز شود.
وزارت تعاون ضمن اعلام اینكه اولین مرحله در دوره زمانی اعلامی، واریز شد و بر مبنای اعلام سازمان برنامه و بودجه از این پس هم این مبلغ ۱۰ هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای پیش تر اعلام نمود: كمتر از ۵۰ درصد متقاضیان طرح حمایت معیشتی، مبادرت به پذیرش شرایط اعلام شده كرده و درخواست خویش را به صورت قطعی جهت بررسی مجدد وسع مالی خانوار ثبت كرده اند.
ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی روزیكشنبه در اطلاعیه شماره ۹ خود اعلام نمود: از مجموع ۶ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۸۶۱ نفر، كمتر از ۵۰ درصد (یعنی ۳ میلیون و ۷۰ هزار و ۵۳۱ نفر) متقاضیانی كه در كد دستوری #۶۳۶۹* ثبت درخواست كرده اند، مبادرت به پذیرش شرایط اعلام شده كرده و درخواست خویش را به شكل قطعی جهت بررسی مجدد وسع مالی خانوار ثبت كرده اند.
همچنین از سوم تا بیستم آذرماه در مجموع ۶ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۸۶۱ نفر درخواست خود برای دریافت سبد حمایت معیشتی را باكد دستوری #۶۳۶۹* ثبت كرده اند و كمتر از ۵۰ درصد (یعنی ۳ میلیون و ۷۰ هزار و ۵۳۱ نفر) اجازه بررسی دوباره وسع مالی خانوار را داده اند.
1398/09/29
00:05:19
5.0 / 5
1979
تگهای خبر: سازمان , متقاضیان , معیشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید