معاون وزیر كار خبر داد؛

آموزش رایگان ایمنی به كارگران ساختمانی

آموزش رایگان ایمنی به كارگران ساختمانی كاروخدمت: معاون روابط كار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه مشترك با سازمان تأمین اجتماعی و همكاری انجمن صنفی كارفرمایی، از آموزش رایگان ایمنی به 30هزار كارگر ساختمانی خبرداد.به گزارش كاروخدمت به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، حاتم شاكرمی در نشست هم اندیشی منطقه ای با نمایندگان تشكل های كارگری و تأمین اجتماعی در محل سازمان تأمین اجتماعی، با تاكید بر ضرورت اجرای شفافیت در امور اظهار داشت: در این راستا با اصلاح بخشنامه مربوطه، حضور بازرسان كار در بحث آموزش و مشاوره تا زمانیكه شاغل هستند ممنوع شده است.
به گفته وی، شورای عالی كار مظهر سه جانبه گرایی است و سعی شده بحث سه جانبه گرایی در شورای عالی كار و شورای عالی حفاظت فنی به طوركامل رعایت شود.
شاكرمی با اشاره به اینكه شركت های استارت آپی از نظر بیمه ای دارای مشكلاتی هستند اضافه كرد: امروز برای حل مشكل بیمه ای افراد شاغل در شركت های استارت آپی و فضای مجازی نیازمند مقررات جدیدی هستیم.
شاكرمی با تاكید براینكه هر گونه اصلاح بخشنامه ها و دستورالعمل ها باید در امتداد بهبود و ارتقای سهجانبه گرایی صورت گیرد اشاره كرد: این وزارتخانه آمادگی خودرا برای بهبود بخشیدن به امر سه جانبه گرایی با حضور و نظر شركای اجتماعی اعلام می كند.


منبع:

1398/09/30
19:46:52
5.0 / 5
2021
تگهای خبر: بیمه , سازمان , شركت , كارفرما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید