امیدآفرینی، مهمترین نیاز امروز كشور است

امیدآفرینی، مهمترین نیاز امروز كشور است به گزارش كاروخدمت مشاور ارشد وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با عنایت به شرایط اقتصادی كشور و تحریم های دشمنان، امیدآفرینی، مهمترین نیاز امروز كشور است و باید مدیران و مسئولان جامعه به این مساله توجه داشته باشند.


سید ضیاءالدین شجاعی برهان روز سه شنبه در مراسم تكریم و معارفه مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با عنایت به تحریم های كشور، درآمد دولت به شدت پایین آمده است و معیشت عده كثیری از شهروندان نیز به سختی تامین می شود.
وی اضافه كرد: در این شرایط كه مشكلات ناشی از تحریم ها و فشارهای اقتصادی برای كشور به وجود آمده است برخی در داخل نیز بذر ناامیدی را در جامعه منتشر می كنند كه درست نیست.
مشاور ارشد وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: در این شرایط اقتصادی كه فشار آن بر روی مردم وارد می شود باید همه مسئولان چندین برابر كار كنند تا از این شرایط نیز با موفقیت عبور نماییم.
وی افزود: هم اینك دولت تمام تلاش خودرا برای رفع مشكلات مردم به كار گرفته است ولی درآمد و منابع كم است و همه باید برای حل مشكلات مردم در كنار دولت همدل و منسجم باشیم.
شجاعی برهان با اشاره به اینكه جمهوری اسلامی، مستقل ترین كشور دنیا است، اضافه كرد: همین خاصیت نظام سبب شده است تا دشمنان تمامی تلاش خودرا برای مقابله با كشور به كار بگیرند كه اساسا همچون گذشته شكست خورده و تمامی نقشه های آنها خنثی خواهد شد.
وی در ادامه انتصاب رضا گروسی را به سمت مدیر كل تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان قزوین تبریك گفت و از خدمات مسعود بابایی در این سمت قدردانی نمود.منبع:

1398/10/13
11:32:55
5.0 / 5
1920
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید