پنج شنبه ۱۹ دی ۹۸؛

مرحله یكصد و هفتم یارانه نقدی واریز می شود

مرحله یكصد و هفتم یارانه نقدی واریز می شود كاروخدمت: یكصد و هفتمین مرحله از یارانه نقدی، فردا پنج شنبه ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و قابل برداشت خواهد شد.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، یكصد و هفتمین مرحله از یارانه نقدی به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت كمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی كشور، روز پنج شنبه ۱۹ دی ماه ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.
مبلغ یارانه نقدی در طول سال های گذشته تغییری نكرده و ماهانه به ازای هر نفر ۴۵۵ هزار ریال واریز می شود. بر این اساس در مجموع، حالا نزدیك به ۷۷ میلیون نفر در هر ماه یارانه دریافت می كنند كه بیشتر از ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای دولت هزینه در بر دارد.
طی حدود ۹ سال قبل هر مشمولی كه بدون تغییر در صف دریافت یارانه نقدی بوده است تابحال رقمی بالغ بر ۴ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۵۰۰ تومان یارانه دریافت كرده است.
گفتنی است؛ باتوجه به گردنگیر قانونی و برنامه دولت برای غربالگری یارانه بگیران، حذف یارانه اقشار مرفه و دهك های بالای درآمدی از «یارانه شهریور ماه» شروع شده و به احتمال زیاد، صف یارانه بگیران برای دریافت یارانه نقدی دی ماه خلوت تر از ماههای گذشته خواهد شد؛ اما هنوز اظهارنظری رسمی از طرف مسئولان همچون ستاد تبصره ۱۴ و سخنگوی دولت در خصوص تعداد حذف شدگان و آمار جدید یارانه بگیران ارائه نشده است.


منبع:

1398/10/22
15:41:02
5.0 / 5
1858
تگهای خبر: آمار , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید