رئیس كل بانك مركزی:

بانك مركزی از فعالان بخش خصوصی و تعاونی حمایت می كند

بانك مركزی از فعالان بخش خصوصی و تعاونی حمایت می كند به گزارش كاروخدمت رئیس كل بانك مركزی اظهار داشت: فعالان بخش خصوصی و تعاونی، موتور محركه رشد اقتصادی كشور هستند و بانك مركزی با تمام توان و تا حد امكان در جهت رفع موانع آنها در زمینه ریال و ارز تلاش می كند.به گزارش كاروخدمت به نقل از بانك مركزی، عبدالناصر همتی عصر امروز در جلسه دوره ای رؤسای اتاق های بازرگانی، اصناف و تعاون در محل اتاق اصناف، با اشاره به نتایج حاصل از برگزاری این جلسات تصریح كرد: ایجاد شناخت و درك متقابل نسبت به مشكلات، مرحله نخست رفع مشكلات است و خوشبختانه تابحال تصمیمات مفیدی در این جلسات دریافت شده است.
همتی اضافه كرد: با عنایت به تحریم های سنگین و بی سابقه، اقتصاد كشور در شرایط خاصی قرار دارد و با عنایت به این شرایط، بانك مركزی ناچار به اتخاذ سیاست ها با عنایت به منافع كلی كشور است.
وی افزود: در این شرایط با توجه به سفارش های مقام معظم رهبری، توجه به اصول اقتصاد مقاومتی و ظرفیت های داخلی، تقویت اقتصاد باید مورد توجه قرار گیرد.
رئیس كل بانك مركزی با تشكر از اقدامات فعالان بخش خصوصی و تعاونی كشور خاطرنشان كرد: مقاومت در مقابل تحریم ها بدون همراهی این عزیزان امكان پذیر نبود و بانك مركزی به تنهایی قادر به مدیریت این شرایط نخواهد بود.
وی افزود: خوشبختانه باوجود تمام فشارها، اقتصاد كشور با ثبات است و مقاومت مردم عزیز هم در این شرایط جای تقدیر دارد.
اعضای اتاق های بازرگانی، اصناف و تعاون هم ضمن تشكر از برگزاری این جلسات و اهتمام بانك مركزی به حل مشكلات و موانع موجود، به طرح پیشنهادات، دغدغه ها و موارد مدنظر پرداختند و در انتها تصمیمات لازم اتخاذ شد.

1398/11/05
22:40:42
5.0 / 5
2347
تگهای خبر: اقتصاد , تعاونی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید