با حضور جهانگیری انجام شد؛

افتتاح همزمان 322 پروژه بخش تعاون در سراسر كشور

افتتاح همزمان 322 پروژه بخش تعاون در سراسر كشور به گزارش كاروخدمت با حضور معاون اول رئیس جمهور ۳۲۲ طرح تعاونی در سراسر كشور به صورت همزمان مورد بهره برداری قرار گرفت.به گزارش كاروخدمت به نقل از مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور قبل از ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی ضمن ارتباط زنده ویدئویی با استان های یزد، ایلام، خراسان شمالی، هرمزگان و مركزی و آغاز بهره برداری طرح های تعاونی این استان ها، فرمان افتتاح همزمان ۳۲۲ طرح تعاونی در سطح كشور را صادر كرد.
این ۳۲۲ طرح تعاونی با مشاركت ۱۹ هزار و ۶۷۷ عضو و سرمایه گذاری بالغ بر ۱، ۵۰۷ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۱۲ هزار و ۷۷۷ نفر به بهره برداری رسیده است.
از ۱، ۵۰۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده در این ۳۲۲ طرح، ۲۹۹ میلیارد تومان در طرح های تعاونی های تولیدی، ۵۸ میلیارد تومان در طرح های خدماتی و ۱، ۱۵۰ میلیارد تومان در طرح های مسكن بوده است.
معاون اول رئیس جمهور همینطور در ارتباط زنده ویدئویی با استان های یاد شده، ضمن تاكید بر اهمیت بخش تعاون ابراز امیدواری كرد در همه استان های كشور طرح های این بخش با قوت اجرایی شود.
جهانگیری همینطور مردم استان یزد را مردمی سختكوش، متدین و انقلابی توصیف و ابراز امیدواری كرد روند توسعه تعاونی ها و اشتغالزایی در این استان استمرار یابد.
وی با اشاره به اینكه مردم استان ایلام حق بزرگی بر گردن ما دارند، تصریح كرد: مردم ایلام در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند و هر چقدر كه خدمات به مردم این استان افزایش پیدا كند باز هم پاسخگوی ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان نخواهد بود.
معاون اول رئیس جمهور همینطور مردم استان خراسان شمالی را مردمی زحمتكش و تلاشگر توصیف كرد و با اشاره به اینكه این استان از استان های مرزی كشور است ابراز امیدواری كرد شاهد رشد تجارت خارجی و توسعه صادرات در استان خراسان شمالی باشیم.
جهانگیری استان هرمزگان را استانی پرظرفیت و مستعد برای توسعه دانست و اظهار داشت: سواحل زیبای خلیج فارس و جزایر راهبردی و استراتژیك این استان هركدام می تواند نقش موثری در توسعه ایفا كند و این استان قابلیت آنرا دارد كه كانون اصلی توسعه اقتصاد دریامحور برای كشور باشد.
وی استان مركزی را استانی مهم و صنعتی برشمرد و اضافه كرد: استان مركزی از جاذبه های مهم تاریخی و طبیعی برخوردار می باشد و امیدوارم برنامه های توسعه استان خصوصاً در بخش مسكن استمرار داشته باشد.

1398/12/03
21:27:36
5.0 / 5
2374
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید