دوركاری كاركنان دستگاه های اجرایی بلامانع است

دوركاری كاركنان دستگاه های اجرایی بلامانع است كاروخدمت: سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی برای مقابله با كرونا و حفظ سلامت كاركنان و ارباب رجوع ابلاغ نمود كه بر این اساس ارائه خدمات الكترونیكی توسط كاركنان دستگاه ها به شكل دوركاری بلامانع است.


در این بخشنامه كه به تمام دستگاه اجرایی ابلاغ گردید، امده است كه دستگاه ها باید لوازم بهداشتی (ماسك، دستكش و مواد ضدعفونی كننده) برای كاركنان خود فراهم آورد.
تمام مكاتبات بین دستگاه ها و ادارات تابعه بوسیله اتوماسیون اداری صورت گیرد و علاوه بر آن دستگاه ها باید امكان ثبت الكترونیكی درخواست خدمات و مكاتبات شهروندان فراهم آورد و در صورت نیاز به بازگشت حضوری نوبت دهی الكترونیكی ظرف مدت سه روز برقرار شود.
همچنین مطابق این بخشنامه برگزاری همایش، نشست های تخصصی، برنامه های تخصصی ممنوعست و اعزام كاركنان برای ماموریت غیرضروری خودداری شود و ماموریت های ضروری نیز باید با تایید بالاترین مقام مجاز در استان صورت گیرد.
بر اساس آخرین اطلاعات اعلام شده از ستاد ملی مقابله با ویروس كرونا تا روز ۱۳ اسفند تعداد كل مبتلایان قطعی به ۲هزار و ۳۳۶نفر، فوتی ها به ۷۷ نفر رسیده و ۴۳۵ نفر نیز بهبود یافته است.
در این مدت مسئولان وزارت بهداشت بارها بر ضرورت استفاده از اقلام بهداشتی همچون مواد ضد عفونی كننده و دستكش و شستشوی مداوم دست ها تاكید كرده و خواهان خودداری مردم از خروج از منزل شده اند تا به این طریق از سیر صعودی شیوع این ویروس جلوگیری نمایند.
به همین منظور نیز طی دو هفته گذشته فعالیت تمامی دانشگاه ها، مراكز آموزشی و مدارس در اغلب استان های كشور تعطیل شده است و مسئولان امور شهری نیز مبادرت به ضد عفونی مستمر اتوبوس ها و قطارهای مترو كرده اند.
منبع:

1398/12/22
23:12:32
5.0 / 5
2237
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

كاروخدمت

خدمت در محل شما

karokhedmat.ir - تمام حقوق سایت كاروخدمت محفوظ است
بیمه اشتغال تولید